2737
2739
عنوان

رژیم کانادایی ۱۴ روزه

82 بازدید | 12 پست

سلام

من تو دوران کرونا نزدیک ۳۰ کیلو وزن کم کردم (از ۹۶ به ۶۶-۶۵) ولی تقریبا از پاییز پارسال دیگه کنترل غذا خوردن مو از دست دادم🥲 الانم وزن اضافه کردم و هرکاری میکنم نمیتونم به دلایل مختلف به رژیما پایبند باشم. ولی تصمیم گرفتم یه رژیم کوتاه شوک بگیرم که از این کرختی و سستی دربیام. برای همین می‌خوام توی این تاپیک پیشرفت رژیم کاناداییم رو پست کنم.

اینطوری که هر روز غذاهایی که خوردم و اینکه چقدر حرکت کردم، یا چقدر گرسنه‌ام بوده رو اینجا می‌نویسم که برام انگیزه بشه. اگه هم قبلا این رژیمو رفتین یا پیشنهادی دارین برای اینکه چطوری گرسنگیمو کنترل کنم ممنون میشم بهم بگین چون بیشتر غذا خوردنای من از گرسنگی واقعی نیست، فقط عادت کردم زیاد بخورم.

اگه کسی هم دوست داشت میتونه با من توی این چالش شرکت کنه.

از فردا شروع میکنم.

وزن: ۷۱.۵

قد: ۱۶۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من از امروز شرو کردم 

صبحونه مایعات خوردم  ناهار سالاد کاهو شبم ک هنوز نیمده 😅[تقریبا هیچی از رژیم نمیدونم ]

من زیاد گرسنم نمیشه فقد یه معده عصبی با اسید معده فوق العاده زیاد دارم ..

باعث شده زیاد بخورم ..

۹۰ وزنمه ۱۷۰ قدم

چجوریه رژیمش

سرچ کنی هم میاره

ولی اینطوریه که مثلاً روز اول صبحانه یه لیوان چای یا قهوه با یه حبه قند، ناهار نصف سینه مرغ آب‌پز یا کبابی با سبزیجات پخته یا دوتا تخم‌مرغ آب‌پز با یه گوجه و اسفناج پخته، شام هم ۳۰۰ گرم گوشت با کاهو و لیموترش. میان وعده نداره اصلا. نون و برنج هم حذفه ولی بعداً میتونی نون تست بخوری