2733
2734
عنوان

کیا لانگ دیستنس بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 42 پست
اول بگو اینی که گفتی یعنی چی؟

رابطه از راه دور یعنی از دو شهر متفاوت فقط با گوشی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
منم😂😂 از کامنتا فهمیدم ینی دوستی ک راهشون دوره فکنم

ما خیلی عقب موندیم یا ملت خیلی پیشرفته شدن؟😂😆

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خیلی عقب موندیم یا ملت خیلی پیشرفته شدن؟😂😆

گزینه سه : هردو 😂😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
خوشبخت باشین عزیزم  ایشالله زودتر سربازیش هم تموم شه

قربون تو همچنین شما

انشالله

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2728
گزینه سه : هردو 😂😂

دقیقا😂

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

هر کی ی نظری داره ولی بنظر من رابطه و ازدواجای اینجوری مثل اینمیمونه که یه راه پر خطر بزارن جلوت و یه راهیی که خیلی اسون بهش میرسی حالا تو با عقلت بیا بگو کدوم راهو انتخاب میکنی 

به رابطه های قدیم ک نگاه کنی با کلییی مشکلات هنوز زندگیاشون پا برجاست ک میشه پدر و مادرامون 

ولی جدیدا کلی طلاق و خیانت و افسردگیو ... بنظرم همش ریشه داره تو همین رابطه های چرت 

ببخشید ک حرفمو رک زدم ولی واقعا سختمه ببینم انقد بخصوص ما دخترا راحت خودمونو میندازیم دهن شیر ک چند وقت نیازاشو با ما برطرف کنه و بعد مث ی استخون دورمون بندازن واقعا به بعدش ک فک کنی هیچ وقت همچین کاریو نمیکنی

بازم خود دانی 

چون من رفیقای این مدلی زیاد داشتم ک اولش میگفت نه واقعا عاشقمه و ... حتی یکی از دوستام سه سال تو رابطه بود بعد سر ی موضوع بیخورد ک دعوا شد پسره گفته بود من اصلا تورو نمیخام 

چون گرونی و ... به پسرا فشار اورده مجبورن با این رابطه ها خودشونو اروم کنن 

معمولا به ازدواج ختم نمیشه 

چون هدف پسر از رابطه لانگ فقط سرگرمیه 

و اصلا هم وابسته نمیشه وگرنه ربطی به مسافت نداره. 

اما ایشالله  شما ازدواج کنید 

انشالله خدا فقط ادمایی ه قراره بهم برسن رو باهم اشنا کنه

الهی همه عاشقا به عشقشون برسن و خوشبخت بشن

2738

اصن اینکه تعیین کرده یه سال بنظرم خودش نشون میده ک چقد تورو میخاد 😂  یسال ؟ 

کسی ک واقعا عاشق باشه میگه تو بمون من همه سعیمو میکنم زودتر کارارو جورش کنم ک تازه اگرم اینو بگه ممکنه خیلی پسره وارد باشه تو اینجور مسائل 🥲💔😂