2737
2739
عنوان

کارای عجیب خواهرم

663 بازدید | 27 پست

سلام شبتون بخیر 🌟 من یه خواهر دارم که حدودا 12 سالشه خیلی رفتار نرمالی داره اما وقتی شب میخواد بخوابه میزنه به سرش گریه می‌کنه چیزای عجیب غریب میگه هر چی هم مامانم باهاش صحبت میکنه درست نمیشه مثلا میگه هیچ کس منو دوست نداره یا یع چیزایی که اصلا آدم باورش نمیشه آدم بهش فکر کنه! کسی همچین موردی دیده ؟راهکاری چیزی 

یه بار بردیمش پیش روانشناس ولی فایده نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم همین سن هست الآنم در گوشم وز وز می‌کنه میگه دوستم ندارین😐

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
بهش محبت کنید ،بیشتر از الان و قدیم 

رفتار من که باهاش خوبه اما خب وقت کافی ندارم بخاطر کنکور البته همبازی داره ولی در کل خیلی خونواده صمیمی نداریم نمیشه هم کاریش کرد من خودمم بچه بودم همچین احساسی داشتم ولی خب باهاش کنار اومدم اما نمی‌دونم چرا رفتارش درست نمیشه

اگه روانشناس فایده نداره ببین تو خانواده با کدومتون صمیمیه، بگید باهاش حرف بزنه و همتون ثابت کنید به ...

با من صمیمی اره اما با مامانم راحت تره درد و دلاش رو به اون میگه خب مامانم هم برخورد خوبی داره ولی مشکل محبتش رو درک میکنم پدر و مادرم خیلی اهل محبت کردم نیستن🤐

2740
با من صمیمی اره اما با مامانم راحت تره درد و دلاش رو به اون میگه خب مامانم هم برخورد خوبی داره ولی م ...

پس خودت بهش محبت کن، بهش بگو که تو هر شرایطی باهاشی بزار بدونه که دوسش داری

ممکنه از کمبود محبت بی اعتماد به نفس شده باشه

رفتار من که باهاش خوبه اما خب وقت کافی ندارم بخاطر کنکور البته همبازی داره ولی در کل خیلی خونواده صم ...

ترس از دست دادنش زیاده گلم ،تنها راهش همینه به مادرت بگو زیاد بغلش کنه عزیزم

دلش جایی گیر نکرده؟

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2706