2733
2734
عنوان

کارای عجیب خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 27 پست

وای یادم افتاد اون دوران خودمو 

خیلی احساس بدی داشتم به همه چیز و همه کس 

بلوغ و نوجوانی خیلی دوره پر تنشیه

البته من بخاطر رفتارای خانواده هم بود و هنوزم یه سری از آسیب های اون دوره باهامه 

خیلی باهاش صحبت کنید و نذارید فکر کنه تنهاس

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
دختر منم همین سن هست الآنم در گوشم وز وز می‌کنه میگه دوستم ندارین😐

خواهرزاده منم همینه. یک سره میفته به جون خواهرم که شما منو دوست ندارین

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس خودت بهش محبت کن، بهش بگو که تو هر شرایطی باهاشی بزار بدونه که دوسش داری ممکنه از کمبود محبت بی ...

من خودمم مشکل اونو داشتم محبت کردن بلد نیستم ولی بلدم بخندونمش اما خب هر کاری میکنم بازم بیشتر می‌ره سمت مادرم خیلی وابستگی داره محبتی که نیازه رو هم دریافت نمیکنه 

یه بار مشاوره فایده نداره

یه مشاوری که کار بلد باشه پیدا کنید تو حوزه کودک و نوجوان بعد یه شرایطی براش فراهم کنید که حس کنه امنیت داره پیش اون و حرفاشو شما نمیشنوید

مرتب ببریدش نتیجه میگیرید

2742
من خودمم مشکل اونو داشتم محبت کردن بلد نیستم ولی بلدم بخندونمش اما خب هر کاری میکنم بازم بیشتر می‌ره ...

با مامانت صحبت کن که بهش محبت کنه یا مامانتو ببر روانشناس بهش بگه چجوری با بچش رفتار کنع

یه بار مشاوره فایده نداره یه مشاوری که کار بلد باشه پیدا کنید تو حوزه کودک و نوجوان بعد یه شرایطی ب ...

راستش مشاور خوب کم پیدا میشه با مامانم خیلی راحت حرف هاشو درمیون می‌زاره ولی نمی‌دونم چرا نمیتونه با خودش کنار بیاد 

خواهرزاده منم همینه. یک سره میفته به جون خواهرم که شما منو دوست ندارین

خیلی حساس میشن تو این سن

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2740
با مامانت صحبت کن که بهش محبت کنه یا مامانتو ببر روانشناس بهش بگه چجوری با بچش رفتار کنع

مامانم آدم بی محبتی نیست ولی به خاطر جدایی عاطفی تو خونمون خیلی محبت نیست یعنی انگار ارتباط عاطفی سخت شده 

راستش مشاور خوب کم پیدا میشه با مامانم خیلی راحت حرف هاشو درمیون می‌زاره ولی نمی‌دونم چرا نمیتونه با ...

اره واقعا اینو قبول دارم

مشاور خوب خیلی کمه

این که میگی ارتباطش با مامانتون خوبه به نظرم خیلی کمکش میکنه

ولی در نهایت مشاور یه نقطه ها و گره هایی رو میبینه که شما نمیبینید

درسته همه ی اینا طبیعیه و جزئی از مراحل سنشه ولی پرس و جو کنید یه مشاور خوب ببریدش

که بدون اسیب از این دوره خارج بشه

اخی سعی کن اعتماد خواهرت رو جلب کنی

سعی که میکنم لابطمون خیلی خوبه ولی نمی‌دونم چرا آخر سر تو لحظات حساس بهم اعتماد نداره م  یه بار بهش گفتم پیشم بخوابه باهاش صحبت کنم آخر سر تصمیم گرفتم بهش محبت کنم گفتم بیاد بغلم سرشو هم ناز کردم ولی گفت تو که مامانم نیستی ول کرد رفت پیش مامانم همون کارای سابق!🥲🥲