2733
2739

۲۸ سالمه مجردم خواستگارامو رد کردم هیچ مردی به دلم نمیشینه تا اینکه محل کار عاشق یه پسر ۳۲ سال شدم اولین مردی بود که همممممه چیش به دلم نشست ولی چه فایده که اون دوسم نداره

دیگه بعداز اینم فگ فک نکنم بتونم عاشق شم و با کسی ازدواج کن

من فقط با کسی که عاشقشم ازدواج میکنم نه اینکه فقط یه شوهر اسمش روم باشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

همه خب اول آشنا میشن عاشق شخصیت اخلاق رفتار و تفاهم اینا بعدشم تصمیم ب ازدواج میگیرن 

ل

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

میدونه اون پسر که دوسش داری؟

اگر نه برو بهش بگو حداقل

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

از کجا میدونی دوست نداره 

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین🕋 ડꪗ🧸🖇                                          
2706