2733
2734
عنوان

به خانوادم گفتم ممکنه سرطان داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 61 پست
احتمالا افکارشون رشد نکرده وگرن هیچ خانواده ای بد بچشو نمیخواد  ب نظر میرسه تو تین خونه همیشه ...

خدایا چنان اه از دلم    میکشم ک  تمام خونم تو صورتم جمع میشه با هر نفس   

من خودکشی کردم وفتی خیانت شوهرمو فهمیدم و خودش زنگ زد ب مادرم بیاین جنازه دخترتونو ببرین   ولی نیامدن خودش منو برد بینارستان انداخت  بعد از نیم ساعت خواهرم و پسرش امدن   رگهام پاره شد  بدون بی حسی دوختن 

حالا چرا انقد مطمئنی

چون سابقه بدترین حال و مرگ رو داشتم و ب یه ورشون نبوده  فقط مادرم نهایت زنگ زده یک بار ک  خدا هر چی خیرته همون باشه  اگر خیرته زنده بمون اگر ن ک  خدا راحتت ککه 

خودش یک زن رنج دیدس  چی بگه    تو این دنیا بودن چ لطفی داره برا امثال ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سابقه بدترین حال و مرگ رو داشتم و ب یه ورشون نبوده  فقط مادرم نهایت زنگ زده یک بار ک   ...

شاید واسه همینه که خودشون ناامیدن وضع خودشون خوب نیس

بیخیال چرا حالا اینطوری فک میکنی مشکلت چیه؟

میدونی دنیا واقن جای پدر دربیاریه ولی من اینطوری حس میکنم که آدم میتونه برا خودش بهترش کنه

متاسفانه حتی اگرم اینطور باشه.... اینجوری هستن بعضی خانواده ها با بچشون و خب میدونی اگه اینطورن توام ...

دلیلم ؟؟؟؟؟؟؟؟  خیانت کتک دروغ فساد رنج درد   دخالت بدترین ادنهای از خدا بی خبر   تنهااااایییی سالهاااا تنهاییی تنهایی پر رنج    خانواده و شوهر ثروتمند درامد بالای ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون تومن ولی   من مثل  بدبختا زندگی میکنم   فقط تو خانواده مدرم من مثل بدبختا  هستم   فقط من    تو خانواده شوهرمم هم شوهرم حساااابیییی رنجم داده ب انواع و اقسام چیزهایی ک تصورشم نکنی 

2728
سکوت کردن گفتن  از سرطان بمیری بهتره تا خودکشی کنی   اینجوری ابرو بچهاتم نمیره    ...

ان‌شاءالله که سرطان نیست 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
شاید واسه همینه که خودشون ناامیدن وضع خودشون خوب نیس بیخیال چرا حالا اینطوری فک میکنی مشکلت چیه؟ م ...

وضع چیشون خوب نیست ؟  برا پسراشون ک خیلی خوبه   درامدشونم بالاست عزیزم   پدرم مرعداری داره هر ۳ ماه تقریبا ۱ میلیارد فایدشع  شایدم بیشتر بستگی داره 

شوهرمم تریلی داره  ۲۵۰ درامدسع 

ولی کسی برا من خرج نمیکنه چون همیشه مجاااانی خدمت کردم و از خودم و حقم گذشتم  مثل مادرم 💔😪✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻  مثل مادرم 😭😭😭😭😭😭

خدایاااااااا چرا  منو راحت نمیکنی 

دلیلم ؟؟؟؟؟؟؟؟  خیانت کتک دروغ فساد رنج درد   دخالت بدترین ادنهای از خدا بی خبر   تنه ...

هعی...آدم نفرین کردن نیستم ولی جات که باشم فش زیاد میاد از دهنم بدم🚶🏻‍♂️

امیدوارم نزنی تو دهنم میفهمم منظورتو و واقن دنیا اصن انگار بدبختیاش هرروز یه لول بالاتر میره

ولی نمیدونم...حس میکنم اگه از پس بدبختیاش بربیام جای مردن تهش چیز جالبی داره

نمیدونم....حس میکنم ازون کتاباس که نباید نصفه ولش کنی میدونی...شاید بازم بتونی برا بهتر کردن شرایطت کاری کنی هوم؟

2740
وضع چیشون خوب نیست ؟  برا پسراشون ک خیلی خوبه   درامدشونم بالاست عزیزم   پدرم مرعداری ...

منظورم مامانتون بود

کلا بعضیا همینطوری ان هرکار کنی...تاجایی که میتونی حتی در حد حرفم وقت نذار با آدمای اینطوری 

شوهرتم نمیدونم چی بگم واقن...

نه من خانوادمو میشناسم   واقعا ترجیح میدن من بمیرم تا اینقدر درگیر مشکلات من نباشن مثلا   ...

پس بخاطر اطرافیانم ک شده سرپا شو و با اعتماد بنفس زندگیتو ادامه بده

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون سابقه بدترین حال و مرگ رو داشتم و ب یه ورشون نبوده  فقط مادرم نهایت زنگ زده یک بار ک   ...

حالا چرا اینکارا میکنی تن پدر مادرتو هرساعت میلرزونی والا ما هم خیانت دیدیم بدترش دیدیم ولی چیزی نگفتیم تا پدرمادرمون خودشون مشکل دارن غصه مارو نخورن

نههههه میخوام باشه میخوام سرطان داسته باشم   میخوام ب هر طریق شده بمیرم   فقط خو ...

خدا صبرت بده 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2706