2737
2739
عنوان

از همسرم توجه میخوام ...چیز زیادیه؟

554 بازدید | 27 پست

شوهرم اصلااااا نمیفهمه این چیزارو که

یک زن چی میخواد ، چ نیاز هایی داره ، چه احساسی داره 

بعضی وقتا از شدت کمیود توجهش گریه میکنم 

الخصوص الان ک بخاطر جراحیم تو خونم

فک کن دارم به سختی از روی تخت بلند میشم داره ناله هامو میبینه و نمیاد دستمو بگیره 

یا اینکه خواستم برم حمام کنم نگفت بیام کمکت بدم 

گاو به تمام عیاررر 

اصلا بویی از احساس و عاطفه نبرده 

چیکار باید بکنم؟؟

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

وقتی اینطوریه خودت بهش بگو بیا کمکم بلندم کن یا ببرتم حموم.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم مثل تو ام ، خرج هم نمی کنه واسم اینم بهش اضافه کن

منم همینطوره 

موقع پول دادن چهرش درهم میشه

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
2740
قبل ازدواجم همینقدر براش بی ارزش بودی و بازم باش ازدواج کردی؟

اوایل ازدواج میگفت پاهاتو روزمین نزار بزار روی چشمای من

اگر ادم خوبی باشه به مرور زمان یاد میگیره ،کمی باید صبر کنی ،میدونم سخته ولی اون الان درکی از موقعیت ...

همیشه میگه باید بهم بگی 

دوست دارم خودش عقلش بکشه 

منم غرور دارم واسه خودم

اگر ادم خوبی باشه به مرور زمان یاد میگیره ،کمی باید صبر کنی ،میدونم سخته ولی اون الان درکی از موقعیت ...

ن یاد نمیگیرن

مال ما نزدیک ۲۰سال داره میگذره همینقد بی عاطفه  اس 

وقتی ام میگ اعتراض میکنم اصلا قبول نداره 

ازدواج چ ترسناکه 🫠

بچه دار شدن ترسناک تره 

چون من بعد بچم انگار از چشمش افتادم

چه قدر سخت...

ولی بعضی آقایون واقعا متوجه نمیشن... باید مستقیم بهشون گفت تا بفهمن

مثلا میخواستین بلند بشین، میگفتین میشه لطفا کمکم کنی از جام بلند شم؟

بعد که میومد و کمک میکرد، میگفتین وای خداروشکر که خونه بودی و دستمو گرفتی، واقعا بدون تو نمیتونستم بلند شم...

چندبار که اینجور چیزا رو ازشون بخواین، دفعه های بعد تو شرایط مشابه یادشون میمونه چه رفتاری داشته باشن

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 
همیشه میگه باید بهم بگی  دوست دارم خودش عقلش بکشه  منم غرور دارم واسه خودم

گلم مردها نوع فهمشون با خانمها فرق میکنه چند سال اول زندگی باید بهشون مستقیم بگیم ،همه چیز رو تا کم کم دستشون بیاد که باید چکار کنند وخواسته های همسرشون چیه 

2706