2737
2734

من واقعا دست خودم نیست 😂

یهو با همه بد میشم 

باید باید تنها باشم آدم دورم باشه ناراحتش میکنم متاسفانه 

و هیچ وقت راهی برای ریلکسی تو این دوران پیدا نکردم 😂

چت پایین رو نگاه کنید چجوری الکی الکی گفتم دیگه باهم حرف نزنیم😂😂

کاملا بی دلیل😂😂

بعد به خودم اومدم گفتم واقعا هدفم چی بود 

دلیلم چی بود 

چند چندی دختر

اونجایی که خط زدم اسمه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

فقط شما نیستی شوهر من که میگه تو چه ته پری میشی واقعا بداخلاق میشی نمیشه باهات صحبت کرد

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

مسیرها رو پیاده برو تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

منم هیلی بد اخلاق میشم

شوهرم ازم ناامید میشه فکر میکنه دنبال بهونه ام تا دعوا درست کنم

واقعا دست خودم نیست 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

من ودخترم وخواهرام ودختراشون وهمه همینجوریم.

انگار به همین خاطر هست خدا دل مردها را بزرگ کرده تا زیاد جدی نگیرند.

وگرنه همه ما بعدش شرمنده میشیم از رفتارهامون.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
شوهر من هم همینو میگه.هر وقت دیوونه میشم میگه میدونم نزدیک پریودته پس بهت هیچی نمیگم    

خوبه واقعا بعضی‌ها درک میکنن

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
من ودخترم وخواهرام ودختراشون وهمه همینجوریم. انگار به همین خاطر هست خدا دل مردها را بزرگ کرده تا زی ...

همه؟

ن من اینطور نیستم.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706