2733
2734

بخاطر ک دلشون برام بسوزه اینو گفتم ولی دروغ نگفتم ! گفتم مدت هاس سر گیجه دارم   و سرم انگار  توش داغه تو مغزم و خونم انگار جریان نداره زخمام دیر خوب میسه  و چند قسمت بدنم توده اندازه نخد داخلش حس میکنم 😪

فکر کردین جی کار کردن ،، ؟ 

یا چی گفتن ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سکوت کردن گفتن  از سرطان بمیری بهتره تا خودکشی کنی   اینجوری ابرو بچهاتم نمیره    ...

احتمالا افکارشون رشد نکرده وگرن هیچ خانواده ای بد بچشو نمیخواد 

ب نظر میرسه تو تین خونه همیشه دعوا و خشونت بوده و افسردگی گرفتن شمام کمبود توجه پیدا کردین

همین ک مجلس خوشحالی شادی باشه همه عشقشون ب هم فوران میکنه

کورد نیستم :) 
فقط چون نگران بودن درباره خودکشی و اینا اینو گفتن

نه  اصلا یک پپسیلون ناراحتی و ترس و  اینکه احساس کنم فکر کردن دروغ میگم  نبود سکوت کردن و تو  حالت طبیعی سازی سرطان گفتن  ک من نترسم از سرطان وگرنه خودشون حتی خودکشی کردم بیمارستان نیامدن خدا شاهده رگمو زدم نیامدن  قرص خردم  قندم شد ۲۰ میخواستم برم کما خواهرم ۳ شب بالاسرم امد   بابام شب سوم زنگ زد کاش میمرد  ولی بازم نیامدن 

نه  اصلا یک پپسیلون ناراحتی و ترس و  اینکه احساس کنم فکر کردن دروغ میگم  نبود سکوت کر ...

متاسفانه حتی اگرم اینطور باشه.... اینجوری هستن بعضی خانواده ها با بچشون و خب میدونی اگه اینطورن توام نیا مشکلتو بگو اونا بیشتر ضدحال میزنن حالت خراب میشه

کینه به دل نگیر حداقل واسه همین که تا اینجا بزرگت کردن

بعدم این کارا چیه میکنی آخه دلیلت واسه خودکشی چیه 

2706