2737
2739
عنوان

اونایی که با مردی غیر از عشقشون ازدواج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجب یکی حقیقتو گفت

من حس میکنم خدا صلاحمو میخواسته اون بنده خدا هم ازدواج کرده زندگیشم خوبه منم ک راضیم ولی مطمئنم ما دوتا باهم سازگار نبودیم...خدا خودش بهتر صلاح جفتمونو میدونست...

حسرت شد موند تو دلم

وقتی میبینمش یه حس قدرت می گیرم نمدونم اسمش و چی بزارم حس قدرت افتخاره تا وقتی نزدیکت انگار تمام دنیا برای تو اخ😞💔

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
2742

یه سوال

من ن ارتباط تلفنی هم صحبتب با اون بنده خدا نداشتم فقط قبل ازدواج اگ جایی همو میدیدیم بهم خیلی نکاه میکردیم اونن الان اگ جایی ببینم نگاه خیرشو حس میکنم از اون نگاه عاشقش شدم ایا اونم با نگاه میتونه عاشق بشه اون ازدواج نکرده

یعنی همتون عاشق یکی دیگه بودین؟

اره

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅
فامیله؟؟مال من غریبه بود ولی دلم تنگه گاهی وقتا خوابشو میبینم بهم میریزم

ن غریبس ولی تویک محله ایم در کنار شوهرم ک خاسته باشم مقایسه کنم هیچه اون ولی دلم یه جوری میشه دلم نمیخاد این حس وقت میبنم داشته باشم دلم مخاد ازش متنفرباشم

2740
یه سوال من ن ارتباط تلفنی هم صحبتب با اون بنده خدا نداشتم فقط قبل ازدواج اگ جایی همو میدیدیم بهم خی ...

شاید 

عشق نیازی به حرف زدن نداره :) 

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
من هنوز عاشقم بعضی وقتا دلم میخاد تا قبل بچه همه چیو بهم بزنم شاید تونستم بهش برسم ولی نمیشه منو قبو ...

:)) عزیزم 

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
کاش متاهل نمیشدم

چند سالته؟ 

به خاطر فشار خانواده ازدواج کردین؟ 

:)) عزیزم 

بخدا نه میتونم درد دلمو به کسی بگم!نه می‌خوام خیانت کنم نه چیزی فقط حسرت میخورم که کنارم بود قدرش ندونستم الان چجوری برگردم اصلا مگه روم نیشه؟

چجوری زندگی ی نفر دیگه خراب کنم!

شد تااخر عمر واسم حسرت

چند سالته؟  به خاطر فشار خانواده ازدواج کردین؟

۲۲سالمه چندروز دیگه تولدمه!نه فشار خانواده کم و بیش بود هعی خیلی مشکلات بود یکی دوتا نیست ما خیلی فرق داشتیم من تر سیدم دوسال ازم کوچیکتر بود زیبایی خودشو داشت و خیلی ها بهش پا میدادن متاسفانه من نامزد کرده بودم وجداشده بودم اگه تحقیقات میومدم خانوادش میفهمیدن تفاوت فرهنگی سربازی نرفته بود وعکاس ودانشجو بود!خیلی مشکل بود

۲۲سالمه چندروز دیگه تولدمه!نه فشار خانواده کم و بیش بود هعی خیلی مشکلات بود یکی دوتا نیست ما خیلی فر ...

راستشو بخوای ترسیدم از رها شدن!برای همین تنه‌اش گذاشتم !

گفتم من سنم می‌ره بالا واون ....شاید منو نخواست بعد چندسالچ

دارم می‌سوزم می‌سازم ولی دلم پر می‌کشه یکبار دیگه بهم بگه جان یا یاس من!

2706