2733
2734
عنوان

اونایی که با مردی غیر از عشقشون ازدواج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 36 پست
بخدا نه میتونم درد دلمو به کسی بگم!نه می‌خوام خیانت کنم نه چیزی فقط حسرت میخورم که کنارم بود قدرش ند ...

خودتون تصمیم گرفتید ازدواج کنید ؟ بهش گفتید؟ 

اون جلوتون نگرفت؟ :) 

شاید اگه باهم ازدواج می‌کردید بدتر میشد شرایط عزیزم :) 

ولی کلا درد حسرت بیشتر از پشیمونیه💔

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
راستشو بخوای ترسیدم از رها شدن!برای همین تنه‌اش گذاشتم ! گفتم من سنم می‌ره بالا واون ....شاید منو ن ...

کلا دخترا چون میترسن سنشون بالا بره ترجیح میدن صبر نکنن زیاد برای کسی که دوسش دارن چون آینده معلوم نیست شاید به هم نرسیدن و دیگه ازدواجم نتونستن کنن ، اکثرا اینجوریه عزیزم :) 

اون الان چند سالشه؟ کارش چیه؟ 

خب اون موقع شرایط نداشت بنظرم حق داشتین :) 

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنت به جدایی!کاش ماهایی که قسمت نباشیم باهم روبرو نشیم خیلی سخته جدایی دوساله ۸ماه باهم بودنمان فراموش نکردم 

ولی هیچ وقت واسم تلاش نکرد منو تنهام گذاشت....

هیچ وقت حالمو نپرسید

هیچ وقت نگفت برگرد!

هعی..

آنقدر حسرت به دامنه که تاصب بگم کمه

گاهی وقتا خوابشو میبینم دائما قهره دلخوره 

امیدوارم منو ببخشه

من بچه بودم و خسته!هنوزم بعد مدتها چشمای خستشو یادمه گریه هاشو یادمه

کاش هیچ وقت جدانمیشدیم

متاسفانه خاطراتمون خیلی خوبه فراموشم نشد 

خودش . صورتش.چشماش 

کاش می‌تونستم همشو بشه بهش بگم به گور نبرم!

2742
لعنت به جدایی!کاش ماهایی که قسمت نباشیم باهم روبرو نشیم خیلی سخته جدایی دوساله ۸ماه باهم بودنمان فرا ...

اگه براتون نجنگید، و تلاش نکرد جلوتون بگیره و به دستتون بیاره 

بنظرم لیاقت شمارو نداشته :) 

اگه براتون نجنگید، و تلاش نکرد جلوتون بگیره و به دستتون بیاره  بنظرم لیاقت شمارو نداشته :)&nbs ...

باورت میشه من برگشتم گفتم بدونت نمیتونم برگرد !برنگشت منم ازدواج کردم اونم تقریبا چندماه بعد جداییمون

من هنوز عاشقم بعضی وقتا دلم میخاد تا قبل بچه همه چیو بهم بزنم شاید تونستم بهش برسم ولی نمیشه منو قبو ...

دقیقااااااااا

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅