2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من معتقدم انسان با امید زندس 

وگرنه بریم بمیریم بهتره

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2728

من هنوزم به بوی نَم نَم بارون به صدای گنجشک های اَول صبح به رَنگ شکوفه های اَول بهار اُمید دارم که زندگی هنوزم زیباست....هنوزم به دنیا و آدم ها و آرزوها و رویاها اُمید دارم چون تموم دنیا آغوش خداست که ما رو بغل کرده...

وقتی جهان میگه: "رهاکن"امید زمزمه می‌کنه: "یک بار دیگه تلاش کن"

2740

از میان تنه درخت درد، شاخه های امید می‌روید

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
کاشکی اخرش اونجوری که میخوایم بشه 🥺🥺🥺

ببین تا الان تو زندگیت ته همه چی مگه به خیر نگذشت ؟ بالاخره یه چیزی شد ک بشه دووم اورد و ازش گذشت 

بقیه چیزام میشه 

هر چند ممکنه سختم بگذره ولی ....

من خودم در ظدهر بسیار نامید اما در اعماق وجودم امیدم ب خداست 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

من امید دارم

ایندم درخشانتر از الانه

مطمئنم

من خدارودارم و خودم هم تلاش میکنم

گاهی بدجور خسته میشم بدجور له و لورده میشم گله میکنم شکایت میکنم باخودموخدا قهرمیکنم ولی باز امیدمو بدست میارم

فقط از طول کشیدن خسته میشم وگرنه که حتما بدست میارم ارزوهامو

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706