2737
2739
عنوان

یه حس ششمی نیست آیا؟

285 بازدید | 72 پست

سلام

اول بگم من جنسیتم مرده اشتباه شده

از دیروز بود که میدیدم دوست دخترم یه مقداری سرد کلا رفتار میکنه باهاش حرف زدم گفت یچیزی پیش اومده حتی امکان داره دیگه نتونی باهام صحبت کنی

من خواستم توضیح بده ولی اصن هیچ توضیح درست حسابی ای نداد فقط گفت دیگه بهتره در ارتباط نباشیم باهم

الان نمیدونم برا چی یهو اینجوری کرد؟🗿🤷‍♂️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
متوسط.  میخاد ببینه کیس خوبی هستی یانه.   یه جورایی دودله رو حسش.  هنوز مطمئن نی ...

آها ممنون

به نظر شما اصن دوست داشت منو؟ زیادی همیشه میگفت دوسم داره زیادی قربون صدقم میرفت

من دوسش داشتم حقیقت🗿💔

متوسط.  میخاد ببینه کیس خوبی هستی یانه.   یه جورایی دودله رو حسش.  هنوز مطمئن نی ...

کیس خوب از. نظرش چیه؟؟

یعنی به چی میگه کیس خوب گلم🥺❤️

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
آها ممنون به نظر شما اصن دوست داشت منو؟ زیادی همیشه میگفت دوسم داره زیادی قربون صدقم میرفت من دوسش ...

دوست داشت اما عاشقت نبود. این دوتا باهم یه دنیا فرقه  برای وقت کازرونی و تفریح میخاستت.   طبیعیه دخترا وقتی همو میبینن قربون صدقه هم میرن.  یه پسر نباید باور کنه

💝
2706