2737
2739

یه مدت طولانیهه بدون درد سوزش اصلاااا درد ندارم ادار خونی دارم سرگیجه دارم کسی میدونه چرا؟

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

کسی نیست؟

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید شن ریزه داری دفع میکنی حتما سوتوگرافی باید بشی

چندین ماه؟ اخه؟ شن ریزه چیه؟

2742

اصلا قصدی برای ترسوندنتون ندارم ولی ادرار خونی چند تا دلیل داره.

سنگ کلیه درد داره.

سنگ یا توده مثانه این بدون درد هست عموما.

یک سونو‌گرافی باید بدید حتما همین فردا هم اقدام کنید نزارید برای پس فردا 

2738
میکروب معده ربطی به ادرار نداره به مدفوع ربط داره ایشون مشکلات مربوط به کلیه مثانه و مجاری ادراری یا ...

داداشم تو ادرارش خون دید همه فکر کردیم سنگ کلیه داره آزمایش داد دکتر گفت دهنت بو میده گفت آره میکروب معدس.نمیدونم والا🤷‍♀️