2733
2739

قرار ما هرروز

روز چهارم

مهم❌️📌تا ۴۰ روز صلوات می‌فرستید 

خودتون حواستون باشه هرروز بفرستید 

من دیگه تگ نمیکنم

میتونید تاپیک رو ذخیره کنید 

دوس دارم تا ۴۰ روز ادامه بدم این تاپیکو❤️✅️

پس تگ کنید بقیه رو

مخالفان با احترام این تاپیک رو ترک کنن

واسطه قرار میدیم این سه شهید رو 

ب نیت حاجت روایی همگی 

تعداد بگید ک صلوات می‌فرستید ب روح پاک این شهیدان 💢 ک واسطه بشن بین ما و خدا ک حاجتم ون رو روا کنن

آمین شود 

تعداد بگید❤️👇

لطفا این تعداد ک میگید رو تا اذان مغرب فردا بفرستید 

و اینکه این تاپیک رو ذخیره کنید

یا خودتون همیشه بخونید ب مدت ۴۰ روز 

هرروز تاپیک میزنم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

من روزی 100 تا تا چهل روز درسته؟ 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اولین روز کی هست 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

100 تا

ولی لطفا میشه تگم کنی هر روز تا یادم نره؟؟

خیلی حواس پرتم:(

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

اسی غیب شد

برای هر کدوم تا چهل روز ۱۰ تا میفرستم 

میدونم کمشون هست 

اما من خیلی دعا و ذکر برداشتم 

(امروز این کارو کردم البته اگه بگم چند تا و برای کی دیگه درست نیست )

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706