2733
2734
عنوان

اگه با جاری قهر باشید زنگ میزنید

185 بازدید | 15 پست

مثلا عموش فوت کرده باشه زنگ میزنید یا اصن حضوری میرید یا کلا نه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عمو نمیرم چون برای من نیومدن کلا بستکی به روابط داره میشه زنک زد تسلیت گفت

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
قطع رابطه بودم ک پدرش فوت کرد هبچ عکس العملی نشون ندادم فقط برا پدرش ک ادم خوبی بود فاتحه فرستادم

وای پدر که ادم قهرم باشه باید بره

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

من برام مهم نیست

قبل عید بینیش روعمل کرد هموندیدمش رنگم نزدم 

چون منم قبل عمل اون باردارشدم همه فهمیدن زنگ نزد بهم تبریک بگه .منم صدساله سیاه بهش زنگ نمی‌زنم 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
عمو نمیرم چون برای من نیومدن کلا بستکی به روابط داره میشه زنک زد تسلیت گفت

برای شما نیومدن تسلیت تلفنی گفتن یا نه

وای پدر که ادم قهرم باشه باید بره

کی این بایدو میگ؟

من وقتی قطع رابطم با همشون کجا میرفتم 

من مادربزرگ شوهرمم فوت کرد نرفتم فقط شوهرم رفت البته برا جاریم نرفت شوهرم چون ازشون متنفره

2706