2733
2734
عنوان

یه چیز جالبی راجع به خودکشی خوندم

271 بازدید | 32 پست

نوشته بود مراسم عذاداری ایرانی ها انقدر باشکوهه که گاهی افراد وسوسه میشن اینجوری توجه بگیرن

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

حق

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یاد ی جوک افتادم ک میگفت طرف بخاطر بی پولی خودکشی میکنه قوماش ۲۵۰ میلیون خرجش میکنن

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2738

خدایی این چیزا رو از کجاتون در میارید؟آمار خودکشی این چیزی که شما میگی رو نمیگه😐😐😐

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

اره طرف ۳۰ ساله باباش درست حسابی ندیده حتی بهش یه زنگ نمیزنه از باباش متنفره چنان براش مراسم چهلم سالگرد وسط عید میگیره ک ادم دهنش باز میمونه

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
بیخیال     من نگران هزینه ایم که رو دوش خانواده می افته

من وصیت کردم اجازه ندارن مراسم بگیرن برای فامیل 

چون علنا دیدم برای شکمشون میان تالار 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
خدایی این چیزا رو از کجاتون در میارید؟آمار خودکشی این چیزی که شما میگی رو نمیگه😐😐😐

خب آمار خودکشی کمه یا چی؟

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
من وصیت کردم اجازه ندارن مراسم بگیرن برای فامیل  چون علنا دیدم برای شکمشون میان تالار

فکر نکنم بهت گوش بدنا😂

اره طرف ۳۰ ساله باباش درست حسابی ندیده حتی بهش یه زنگ نمیزنه از باباش متنفره چنان براش مراسم چهلم سا ...

خب دقیقا بخاطر طرز تفکر آدمایی مثل شماست دیگه...که نتونن براش حرف در بیارن...یا اینکه بعد مرگ پدرش عذاب وجدان میگیره و اینکارارو میکنه

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2706