2737
2739
عنوان

یه چیز جالبی راجع به خودکشی خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 32 پست
خب آمار خودکشی کمه یا چی؟

آمار خودکشی ها نمیگن بخاطر جلب توجه ملت اینکارو کردن! نود درصدشون از روی افسردگی ، فشار روحی و روانی ، فشار زندگی و اقتصادی و....

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
فکر نکنم بهت گوش بدنا😂

راضی نیستم والا 

گفتم فقط خانواده خودمون که به عروس و داماد و نوه ها میشن 10 نفر 

پدرم از کجا بیاره بیچاره مراسم عمم اردیبهشت گارسال 600 دست غذا سفارش دادن کم اومد 100 میلیون فقط خرج ناهار شد 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ابروشونه....میدونی؟ نمیشه

چی بگم والا 

کاش این رسومات مزخرف از مد بیغته

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
آمار خودکشی ها نمیگن بخاطر جلب توجه ملت اینکارو کردن! نود درصدشون از روی افسردگی ، فشار روحی و روانی ...

یعنی تک تک مرده هارو زنده کردین انگیزه پرسیدین دوباره کشتین آمار ازش در آوردین؟ بیخیال عزیز

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
2742
آمار خودکشی ها نمیگن بخاطر جلب توجه ملت اینکارو کردن! نود درصدشون از روی افسردگی ، فشار روحی و روانی ...

دقیقا جریان دکتر پرستو بخشی رو شنیدین

خب دقیقا بخاطر طرز تفکر آدمایی مثل شماست دیگه...که نتونن براش حرف در بیارن...یا اینکه بعد مرگ پدرش ع ...

خوب تو از کجا مطمعنی که من براش حرف درمیارم؟ ما ک دیگ خبر داشتیم چخبر اصلا انتظار نداشتیم اون همه خاک خل بپا کنن

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
خب دقیقا بخاطر طرز تفکر آدمایی مثل شماست دیگه...که نتونن براش حرف در بیارن...یا اینکه بعد مرگ پدرش ع ...

بعد این که اگه از حرف دراوردن امثال من میترسید ک از روز اول ۳۰ سال جوری رفتار نمیکرد ک کل روستا بفهمن طرف از باباش بی زاره

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
2740
یعنی تک تک مرده هارو زنده کردین انگیزه پرسیدین دوباره کشتین آمار ازش در آوردین؟ بیخیال عزیز

نخیر...محض اطلاعتون این افراد خانواده دارن ، شاغل بودن ، سابقه شون چک میشه...همینجوری نیست بگن خب خودکشی کرد رفت دیگه چالش کنید بره...این آمارو از خودم در نیوردم که...

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
باورتون نمیشه ولی ازینننن جمله چرت و پرت تر من نخونده بودم😅

خودکشی محض جلب توجه اصلا چیزی نیست که ذره ای بشه کتمان کرد. فقط نمی دونم می خواید دنیا رو بهتر از چیزی که هست در نظر بگیرید یا خودتون اینجوری جلب توجه می کنین یا می خواین خودتونو قانع کنید یکی از عزیزانتون همچین آدمی نیست.

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
خوب تو از کجا مطمعنی که من براش حرف درمیارم؟ ما ک دیگ خبر داشتیم چخبر اصلا انتظار نداشتیم اون همه خا ...

معذرت منظورم لزوما شما نبودی کلی گفتم...

نخیر...محض اطلاعتون این افراد خانواده دارن ، شاغل بودن ، سابقه شون چک میشه...همینجوری نیست بگن خب خو ...

خب بفرست آمارو

بعد این که اگه از حرف دراوردن امثال من میترسید ک از روز اول ۳۰ سال جوری رفتار نمیکرد ک کل روستا بفهم ...

چی بگم...خدا رحمت کنه ولی خب یه آدم الکی بیزار نمیشه از خانوادش که

2706