2737
2739
عنوان

اگه عکس تایم دار بفرستی برای پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 42 پست
من که تبدیلش کردم به شوهر....ولی واقعا اوایلش اعتماد نبست..

🥴😐خودنم رل دارم شوهر ایندمم هست

ولی واقعا رابطه مجازی خیلی ریسکههههه

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنابرابن طبق اون توضیح خواستم بگم تو دوره ای که همه فیلم و عکس از خودشون همه جا می ذارند مورد خاصی ا ...

وقتی برای عکس های داخل پبح های جنسی هم زود قضاوت نشه و احتمال بدیم برخی عکس ها، ازشون سواستفاده شده و برای این مورد فرهنگ سازی کنیم 

سواستفاده گر دیگه نمی دونه چکار کنه 

می بینه ذهن ها آگاه تر شده و شخص از روی عکس پخش شده کسی، کسی رو قضاوت نمی کنه، و احتمال داره خودش زیر سوال بره دستش برای سواستفاده تو این قسمت بسته میشه 

و معمولا اکثر افراد سواستفاده گر هم از ترس قربانی سواستفاده می کنند 

وقتی ببینند نقطه ضعفت پخش عکس هست قطعا دست می ذاره روی نقطه ضعفت 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
🥴😐خودنم رل دارم شوهر ایندمم هست ولی واقعا رابطه مجازی خیلی ریسکههههه

در کل هر ارتباطی ریسک هست 

چون احتمال وابستگی و عشق تو هر نوع ارتباطی هست 

و امان از زمانی که عشق بی موقع سر و کله ش پیدا بشه 

2742
در کل هر ارتباطی ریسک هست  چون احتمال وابستگی و عشق تو هر نوع ارتباطی هست  و امان از ...

🤭

به قول شما عشق بی موقع بیاد باید چه کارش کنی 🤧

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
🤭 به قول شما عشق بی موقع بیاد باید چه کارش کنی 🤧

حقیقتش چون خودم درگیرش هستم شاید اگر نظر بدم باعث انحراف ذهنیت ها بشه 

حقیقتش چون خودم درگیرش هستم شاید اگر نظر بدم باعث انحراف ذهنیت ها بشه 

😁الهی🥰

2740