2733
2739
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم عکس بدم ولی بخدا عین شماست همش میگم کسی منو نمیگیره به خودکشیم فکر میکنم خجالتی میکشم سن ...

خدا منو بکشه خدا منو محو و نابودم کنه من ک جرات ندارم خودمو بکشم کاش خودش منو بکشه 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

وای منم پررر صورتم لکه اعتماد بنفسمو گرفته من چیکارکنم بچها راهی هس خلاص شم

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
2728
برا من ارثیه و نتونستم کاریش کنم.ولی حتما زودتر به فکرش باش

برا من بیماری پوستی دارم ،پسوریازیس ،کلا پوست سرم پوسته میده و میسوزه 

از یطرفم ریزش هورمونی ،تنبلی تخمدان و کیست 

از یطرفم با کمترین رژیم حتی روزه گرفتن ،یکم شامپو زدن میریزه

دختر زمستان ...kord
2740
کاش پیشم بودی اون جوشو میترکوندم     برو فیشیال جای معتبر دکتر پوست خوب میشی

اره میبینی من در این حد بودم ک اصلا دست ب جوشم نمیزدم ولی خدا منو بدبخت کرد زمانی ک صورتم پر جوش زیر پوستی بود رفتم دکتر پوست منو وادار به پاکسازی پوست کرد نمیدونم شاید ب خاطر اون شد

همیشه با خودم میگم اگه تقصیر اون دکتره خدا چرخ زندگیشو نچرخونه چ راحت منو بیریخت کرد بدبختم کرد 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
خدا منو بکشه خدا منو محو و نابودم کنه من ک جرات ندارم خودمو بکشم کاش خودش منو بکشه 

پناه بر خدا ، توی این دوره زمونه همه چی درمان داره.. بخاطر پوستی که با یه دکتر رفتن خوب میشه میگی خدا منو بکشه؟!! ناشکری نکن دختر

برا من بیماری پوستی دارم ،پسوریازیس ،کلا پوست سرم پوسته میده و میسوزه  از یطرفم ریزش هورمونی ، ...

جلوی ریزشو گرفتن خیلی راحتتر از وقتیه که همرو از دست داده باشی.من این سالها نخواستم ماینوکسیدیل بزنم و دارو هورمونی بخورم ولی درمانش فقط همونه تاحدودی.برو دکتر حتما

2706