2737
2739
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست

خیلی جالبه اکثرا کسایی که پوستشون مشکل داره میگن استرس گرفتن یا دپرس شدن یا خودشونو دوس ندارن چطور یکی دو هفته خودتونو دوس داشته باشین و همینطور که مسئول کاراتون هستین مسئول افکارتون باشین و بعد ببینین چی میشه............

اگه جوش میزنی ،محلول کلیندومایسین یک درصد پاک دارو از داروخونه بخر ،یه مدت کرم پودر هم نزن ،فقط صورت ...

مرسی فدات چشم

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه جوش میزنی ،محلول کلیندومایسین یک درصد پاک دارو از داروخونه بخر ،یه مدت کرم پودر هم نزن ،فقط صورت ...

برای جای لک چی

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

سلام تعجب میکنم  شوهرتون راصی هستن و مشکلی ندارن اونوقت شما اومدی رو خودت عیب میذاری ؟بس کنید استرستونو کم.کنید به خاطر جوش صورت میخواهید خودتون حبس کنید و خودتونو مجازات کنید اخه چرا؟ مگه خودتون باعثش بودید و آیا تو این دنیا فقط شما یه نفر پوستتون جوش میزنه بقیه افراد پوستشون صافه و عین آیینه میمونه ؟ در صمن همونطور که دوستان گفتن خیلی راه ها هست که پوستتون زیباتر شه

2728
مم مثل شمام‌ با دماغ و دهن بزرگ‌ و بی پول 

میشه عکس پوستتو ببینم 

منم بی پولم

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2738