2737
2739
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست
ماهی پونصد تومنی نداری ؟

وا مگه پونصد تومنه والا من رفتم دکتر پوست برا جوشای بزرگم نمیدونم پیلینگ کرد چی کرد فقط یکم قطره زد‌ روش پونصد گرفت 

لیزر ک خیلی بیشتر باید باشع 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم صورتم مثل شماست میخوام ژل تزریق کنم باید راجبش تحقیق کنم دوستان کسی انجام داده؟

عکس صورتتو ببینم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2731
پوست جاری منم اینجوریه

خوب اعتماد ب نفسش چجوریع ؟مثلا شما اونو زشت میبینین؟شوهرش دوسش داره ؟

2740

برای جای جوش  لیزر جوابه 

🦋آنچه تقدیر توست از کنارت نخواهد گذشت🦋.......⚜کم باش! اصلا هم نگران کم شدنت نباش..! آن کسی که اگر کم باشی گمت کند همانی ست که اگر زیاد باشی حیفت می کند..!........⚜⚜⚜🌊زندگی،آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون است..!!

راکوتان خوردی الان جوش میزنی بازم  زیاد؟

🦋آنچه تقدیر توست از کنارت نخواهد گذشت🦋.......⚜کم باش! اصلا هم نگران کم شدنت نباش..! آن کسی که اگر کم باشی گمت کند همانی ست که اگر زیاد باشی حیفت می کند..!........⚜⚜⚜🌊زندگی،آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون است..!!

کاش پیشم بودی اون جوشو میترکوندم  

برو فیشیال جای معتبر دکتر پوست خوب میشی

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2706