2733
2734
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چجوری ؟

ی دوست دارم اینجوری بود هر چی قرص راکوتان و... خورد روتین روزانه داشت خوب نشد 

ولی عرق کاسنی و شاطره هر روز صبح ناشتا .دوساعت بعد ناهار خورد بعد ی ماه کل صورتش خوب شد

دختر زمستان ...kord
یکی از آشناها تازه ازدواج کرده همسرش اینقد چاله چوله داره انگار دو طرف صورتش اب جوش ریخته یا بیماری ...

اوه ۱۵۰میلیون مگه اینکه کلیه هامو بفروشم 

نامزدم فک میکنم متوجه نمیشه خودمم نمیتونم بگم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2742
این صورتته؟

ارع

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

شمابنظر طبعتون دموی باید باشه درسته ؟باید بری حجامتو چیزاییکه خونو رقیق میکنه بخوری چیزاییکه کبدو تمیز میکنه بخور مث عرق کاسنی شاهتره خاکشیر .حداقل ی هفته استفاده کن ببین تاثیرداره؟

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
ببین برو لیزر کربن خوب میشه به شرطی که جلساتشو کامل بری

پول ندارم

2740

منم بدترین موی دنیارو دارم طاااااس طاس🥲

ببین وقتی آدم همه راهارو رفته و کاری ازش برنمیاد غصه خوردن چه فایده داره.

البته شمارو نمیدونم همه راهارو رفتی یا نه.حتما درمان داره ایشالا

منم بدترین موی دنیارو دارم طاااااس طاس🥲 ببین وقتی آدم همه راهارو رفته و کاری ازش برنمیاد غصه خوردن ...

مطمئنم موهات کم پشته بزرگش نکن ولی صورت صاف یه چیز دیگس

چجوری ؟

یه نفر دیدم مثل شما بود ولی با لیزر جای جوش و میکرونیدلینگ و تزریق ژل و چیزای دیگه که دکتر بهش گفت کاملللللل درست شد اما خب هزینه داره

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨
منم بدترین موی دنیارو دارم طاااااس طاس🥲 ببین وقتی آدم همه راهارو رفته و کاری ازش برنمیاد غصه خوردن ...

وای منم موهام هر روز کم کمش ۳۰۰تایی میریزه .راهی هست برا کم کردن ریزش ؟خسته شدم واقعا هنوز ۲۵سالم نشده بی مو دارم میشم

دختر زمستان ...kord
2706