2737
2734
عنوان

خدا ازت نگذره مرد تا می میخوای خون به جگرم کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 33 پست
خب بخوابه سخت نگیر…حالا که برگشتی یکم کوتاه بیا دل به دلش بده شاید با محبت و نرمی اوضاع تغییر کنه عز ...

عزیزم تاپیک های قبلمو بخونی رفتارش همین نیست خون به جگرم کرده زندگی رو به کامم تلخ کرده 

بعدشم من بهش گفتم بخواب مساله اینه میگه توام باید اینجا بخوابی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجله نکن یکی دو روز نیس که بالاخره دیر یا زود میاد پیشتون

نه عزیزم میشناسمش از قبل هم اگه شبی باباش خونه نبود باز می‌گفت بریم پیش مادر بخوابیم 

ازین به بعد کلا میخواد اونجا بخوابه

بخوابه هم مشکلی نیست ولی انتظار داره منم اونجا زندگی کنم

مادرش اونقدر با پدر شوهرم دعوت داشت خدا شاهده امروز می‌گفت من عین خیالم نمیاد ازین بدتر سرم اومده خ ...

خودش میخواسته پایین پیش مادرش بخابه، البته شوهرت کارخوبی کرده مادرش گناه داره،ی تعارفی هم ب شما زده. نبستت اونجا ک

خانواده عزادار هستن و تو شوک هستن مهربانتر باش باهاشون

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2728
اگر شوهرت خیلی بده که کلا برگشتنت اشتباهه عزیزم ولی اگر جا داره یکم با سیاست رفتار کن

سیاست یعنی تن بدم به زندگی با مادر شوهر 

نه عزیزم من این ذلت رو قبول نمیکنم 

همینکه منو ازشهر بزرگ اورده تو روستا زندگی کنم بسمه دیگه زندگی با مادرشوهر نه

ی ذره باهاش راه بیا مادر من فوت مرد شوهرم اصلأ درکم نکرد نمیبخشمش هیچوقت

چقدرر راه بیام یکماهه مثل قاتل باهام رفتار می‌کنه یه کلمه باهام حرف نمیزنه کل زندگیش شده خواهر و مادرش

حالا هم که میگه ببین پیش مادرم زندگی کنیم دیگه بسه راه اومدن 

2740

شوهرت بیش‌تر از اینکه ظالم باشه کمبود محبت و عقده داره عزیزم، اگر میخوای تو این زندگی بمونی باید رفیقش باشی و درکش کنی و قلقش رو به دست بیاری تا اینکه لج کنی و بخوای با نصیحت سربراهش کنی…طبق تجربه میگم بهت سعی کن با پنبه سر ببری…

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
خودش میخواسته پایین پیش مادرش بخابه، البته شوهرت کارخوبی کرده مادرش گناه داره،ی تعارفی هم ب شما زده. ...

اگه بدونی این شوهر یکماهه چجوری با من رفتار می‌کنی هیچوقت نمیگفتی گناه داره 

دقیقا انگار من پدرسو کشتم با همه خوبه خوشغ بع من که میرسه بدرفتاری می‌کنه جلو خانوادش کوچیکم می‌کنه باورت میشه چای بهش تعارف کردم نبرد بعد که خواهرش تعارف کرد برد 

حالا کلا میخواد منو ببره پیش مادرش همینطوری باهام رفتار کنه 

چقدرر راه بیام یکماهه مثل قاتل باهام رفتار می‌کنه یه کلمه باهام حرف نمیزنه کل زندگیش شده خواهر و ماد ...

نمیدونم تا حالا عزیزی از دست دادی یا نه ولی خیلی سخته ن بس نیست شما باید حذاقل یک سال تحملش کنی هنوز چهلم پدرش نشده توقع داری کنار خانوادش نباشه ادما اینجور موقعها ب هم نیاز دارن موقع خوشی ک عمه منم میتونه کنارم باشه

سیاست یعنی تن بدم به زندگی با مادر شوهر  نه عزیزم من این ذلت رو قبول نمیکنم  همینکه منو ...

سیاست یعنی تن در ندی عزیزم ولی به راه و روشی که نفهمه از کجا خورده و چطوری قبول کرده حرفتو گوش کنه و رو حرفت حرفی نزنه😉

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
نه عزیزم میشناسمش از قبل هم اگه شبی باباش خونه نبود باز می‌گفت بریم پیش مادر بخوابیم  ازین به ...

درک میکنم خواهر منم شرایطش مشابه شماست؛ پدر شوهرش فوت کرده شوهر که سهله برادر شوهره میگفت مادرمو تنها نذارین خواهرم  بچه کوچیک داشت گفت من فقط میتونم به بچه ام برسم 

نمیتونم از یکی دیگه هم پرستاری کنم دعوا کردن با شوهرش تا مدتها خون به دلش بود، هنوزم اونجاست یعنی شوهرش طبقه ی بالای مادرشو ساخت الانم نمیتونن جابجا بشن هزینه رو جای بیخود خرج کردن، با مادرشوهره هم معمولا درگیره همه رفتن سر خونه خودشون اینا گرفتار مادرشوهره هستن. مادرشوهرت باید عادت کنه تنها خوابیدن رو، یا هم یکی از نوه هاش بیاد شبها پیشش. شوهرت باید سرعقل بیاد بفهمه کار درست چیه

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
شوهرت بیش‌تر از اینکه ظالم باشه کمبود محبت و عقده داره عزیزم، اگر میخوای تو این زندگی بمونی باید رفی ...

نه عزیزم نمی‌خوام تو این زندگی بمونم ۵ سال تحقیر و توهین بسمع

حالا هم میخواد منو ببره پیش مادرش زندگی کنم 

2706