2737
2739
عنوان

خدا ازت نگذره مرد تا می میخوای خون به جگرم کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 33 پست
نمیدونم تا حالا عزیزی از دست دادی یا نه ولی خیلی سخته ن بس نیست شما باید حذاقل یک سال تحملش کنی هنوز ...

چطور زندگی بقیه خواهر بزدارا براش مهم بود همه رو فرستاد پی زنذگیشون فقط زندگی من خر باید این وسط داغون بشه 

کاش میدیدی برا خودشیرینی جلو خواهر مادرش چجوری با من برخورد می‌کنه دیگه نمی‌خوام تحقیر بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه شوهر من کلا میخواد خودش این ماموریت رو انجام بده

می فهمم چی میگی

با تعریفی که از همسرت داشتی مستقیم حرف زدن فایده نداره به نظرم برو سراغ جملات غیر مستقیم و زیر پوستی 

مثلا

من فکر می کنم مامانت یه وقتایی دوست داره تنها باشه بخصوص که بالاخره هرچی باشه با من رودربایستی داره 

یا 

بیچاره پیرزن اینقدر دلم براش سوخت دیروز دیدم فلانی سراغ بقیه بچه ها رو گرفت طفلکی چشاش پر اشک شد تو رو خدا بیا با برادرت صحبت کن که بیان سراغ مامانت

یا 

چون پدر تازه به رحمت خدا رفته خیلی باید مواظب مامانت باشیم افسردگی نگیره اینکه همه کاراش رو ما انجام بدیم باعث میشه همش بیفته یه گوشه بیشتر فکر و خیال کنه ....باید بگردیم یه راهی پیدا کنیم که زودتر به زندگی برگردد....

2728