2737
2734
عنوان

مشورت

298 بازدید | 42 پست

سلام  خانما

۲۰ سالمه. وضع مالیمون خوبه. تمام معیارای ازدواجو دارم بجز شغل که اونم ایشالله اینده پیدا میکنم درحال حاضر دارم حسابداری میخونم ولی شاید رفتم شغل آزاد. خب به اندازه ی کافی اطلاعات از خودم دادم دیگه بسه😂 من خیلی وقته از دختر دایم خوشم اومده. الان تو بعضی تاپیکا دیدم که دخترا زود شوهر میکنن😐 من ۲۰ سالمه اون ۱۵ سالش ولی از بچگی باهم رفت و امد داشتیم. من که از بچگی ازش خوشم میومد ولی حس اونو نسبت به خودم نمیدونم. الان واقعا قصد ازدواج ندارم خیلی زوده حداقل کم کمش ۲۵ سالگی. من یه سری معیارا برا خودم دارم اونم قطعا داره یکی از معیارام اینکه دوس دارم شاغل باشه زن آیندم هر دو باهم هم کار کار کنیم هم تو مسائل خونه بهم کمک کنیم. خلاصه دوس دارم عشقم اکتیو باشه. بنظرتون بهش پیام بدم بگم بهش حس دارم بین خودمون باشه و اگر درسشو خوب بخونه چندسال دیگه میام خواستگاریش؟ یا زشته و تو فامیل مییپچه؟باهم راحتیم ولی تا این قدر فک نکنم.😂🤦‍♂️ همش حضوری باهم حرف میزدیم  و همو می دیدیم اونم به واسطه ی خواهر کوچیکم. ینی به خاطر من نمی‌یومد به خاطر خواهر کوچیکه 😂مجازی هم خودش یبار شمارشو بهم داد گفت برام یه مطلبی رو بفرس خوشم اومده ازش. فک کنم پارسال یا دوسال پیش بود که فقط یه مطلبی رو براش فرستادم. بعد الان بیام بهش این چیزارو بگم زشت نیس؟ میخوام بدونه که بهش حس دارم و بد برداشت نشه فقط همین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زشته؟

به نظر من اگه میخوای شاغل بشه فعلا کاری به کارش نداشته باش فکر و ذهنش مشغول میشه بزار رو آینده و درسش تمرکز کنه ۱۸ ۱۹ سالگی مطرحش کن اشکالی نداره فقط از این نظر که بهتره رو آیندش تمرکز کنه میگم

بنظرم بگو برادرم نگفت و دختر خالم ازدواج کرد و الان عشقشو باخت ب هیچکسیم نتونس چیزی بگه بهم گف ی هفته دیک بریم خاسنگاری و فردای همون رور فهمیدیم داره ازدواج میکنه بهش پیام بده یا جوابش بله هس یا نه بجاش تو دلت نمیمونه

2740

و یچیز دیگه اینکه دخترا زودتر ب بلوغ عقلی میرسن زودتر عاقل میشن 

و پسرا یکم دیرتر 

الان شما نظرت اینه بنظر من فقط خوشت میاد ازش و ممکنه چند سال بعد نظرت تغییر کنه 

دختزداییتم سنش کمه 15 سال واقعا کمه ممکنه از رو بچگی خوشش بیاد ی حسای بهت پیدا کنه اینا بعد رل بزنین ی سری اتفاقا بیوفته کات کنین ب اون خیلی اسیب وارد میشه 

و اینکه بنظرم زود تصمیم نگیر

شما هردو خیلی کم سن هستین  و اینکه ممکنه تو بگی خوشت میاد ازش اون فکرش مشغول شه و درسو بیخیال ...

بیخیال که هس فرداش امتحان داره باهم اومده بود اتاق فرار😂🤦‍♂️. میخوام بهش بگم درسشو بخونه که بدونه معیارمه. 

بیخیال که هس فرداش امتحان داره باهم اومده بود اتاق فرار😂🤦‍♂️. میخوام بهش بگم درسشو بخونه که بدونه ...

نگو دوس داری زنت شاغل باشه اینجا دیدم خیلیا از این معیار خوششون نمیاد بگو دلم میخاد عشقم یا پارتنرم ی خانوم با سواد و مستقل باشه 

بیخیال که هس فرداش امتحان داره باهم اومده بود اتاق فرار😂🤦‍♂️. میخوام بهش بگم درسشو بخونه که بدونه ...

😂ببین خب اون اگر بهت علاقه داشته باشه بخاطرت هرکاری میکنه تو باید اول بدونی بهت علاقه داره یا ن 

و الان بنظرم ب هیچ عنوان نگو  بزار حداقل دو س سالی بگذره  اون بزرگتر شه  و شما از ...

خواهر بزرگش ۱۷ سالگی رفت اینا زود شوهر میکنن. دختر خال میگفت مثل اینکه قبلا دوس پسر داشته کات کرده

2706