2737
2739

جدا جدا هر کدوم رفتن بعد اومدن بیرون جفتشون مادرشون نیست از پارک اومدیم کثیف شده بودن لباس زیرشون موند تو حموم رفتم پرسیدم هر کدوم مال کدومه مال خواهرزاده مو شستم (دختزن هر دو) مال برادرزاده مو نمیدونم چرا نتونستم بشورم دلم نگرفت یه جوری  شدم گذاشتم تو یه پلاستیک گذاشتم تو بقیه وسایلاش گفتم رفتی خونه به مامانت بگو اینو برات بشوره گفت باشه بعد دید لباس خواهرزاده مو شستم گفت عمه چرا لباس پرنسا رو شستی پس خشکم زد یه لحظه از حرفش بچه ها الان چه باهوش هستن هاااا ما ۸ سالمون بود عقلمون نمیرسید انگاری🥴

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

وا چرا ماله اونو نشستی؟؟؟؟خب بنداز ماشین

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عجب 

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2740

کاش میشستی خواهرزاده ازخون یکی دیگس بیشتر تاخدتون ولی این مث بچه خدت بود

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
2706