2737
2734
کل قوانین طبیعت رو زیر سوال بردن، اینطوری بچه های خودشون هم بیشتر متعلق به شوهراشون هستن تا خودشون&n ...

کاری ب شما ندارم که بچتو فقط مال خدت میدونی ولی بازم دارم میگم همین قوانین طبیعت بچه ی ده ساله ای که خواهرم براش زحمت کشیده بودو ازش گرفت اونم همین دادگای کشورعزیزمون اونجا والا نمیان کروموزوم حساب کنن فقط کاری که دلشون میخوادو میکنن اصلا من خدمم این حرفو قبول نداشتم ولی وقتی دیدم که چطور کسی ب زجه های خواهرم دقت نکرد وبچشو بردن پی بردم که والابچه مال باباشه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
من به قوانین مزخرف کار ندارم اونا قراردادی هستن و ان شاالله یه روز تغییر کنند. ولی چرا تفکرات بعضیا ...

خلاصه که دیگه دیدگاه منم عوض شد اینجا کسی ب خواسته زنهااحترام نمی‌زاره باچشم خدم دیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاری ب شما ندارم که بچتو فقط مال خدت میدونی ولی بازم دارم میگم همین قوانین طبیعت بچه ی ده ساله ای که ...

خدا نگذره از کسی که با دل خواهرت این کار رو کرده،ولی ظلم به خواهر شما حقیقت رو تغییر نمیده، بچه منم متعلق به من و همسرم هست، هیچ کدوم هم برتری نداریم به اون یکی 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
خلاصه که دیگه دیدگاه منم عوض شد اینجا کسی ب خواسته زنهااحترام نمی‌زاره باچشم خدم دیدم

تو بی کفایتی قوانین که کسی شک نداره 

2728
خدا نگذره از کسی که با دل خواهرت این کار رو کرده،ولی ظلم به خواهر شما حقیقت رو تغییر نمیده، بچه منم ...

کاش همه زنها اینطوری فکرمیکردن ولی اکثرزنهاضعیفن وخیلی زودخدشونو میبازن درمقابل خواسته شوهراشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش همه زنها اینطوری فکرمیکردن ولی اکثرزنهاضعیفن وخیلی زودخدشونو میبازن درمقابل خواسته شوهراشون  ...

طبق همین قوانین مشکل دار فکر کنم بچه تو سن تکلیف بتونه قیمش رو انتخاب کنه 

بچه موقع طلاق ب کی میرسه احتمال زیاد پدرش هرچیم بگیم بازم خواهرزاده درسته بچه خواهره ولی دراصل باباش ...

خب این قانون اینجاست. شما یه نگاه به قوانین کشورهای پیشرفته بندازی میبینی که حق حضانت همیشه با مادره بدون چون و چرا.

2740

[QUOTE=333505916]خب این قانون اینجاست. شما یه نگاه به قوانین کشورهای پیشرفته بندازی میبینی که حق حضانت همیشه با مادره ...[/QUOTخب خدتم میگی کشورهای دیگه کشورخدمون چی ب قول بعضیا اینجا ب زنهامیگن گاو شیرده متنفرم ازاین قوانین مسخره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40