2733
2739

سزارین طولانی تره یا طبیعی؟هرکدوم چقد طول می‌کشه تغریبا 

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
ماله من درد شدیدش تا به دنیا اومدن بچه چهار ساعت کشیده

طبیعی بودی؟وای درد زایمان شنیدم فوق العاده وحشتناکه

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

زایمان طبیعی بستگی به بدن زن و بچه داره

برای من ۸ساعت طول کشید 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
زایمان طبیعی بستگی به بدن زن و بچه داره برای من ۸ساعت طول کشید 

شت😐۸ساعتتت چرا چی باعث میشه طولانی تر بشه

فک کنم برای سریع تر شدن یه سری آمپول و اینام میزنن

2740
شت😐۸ساعتتت چرا چی باعث میشه طولانی تر بشه فک کنم برای سریع تر شدن یه سری آمپول و اینام میزنن

۸ساعت زیاد نبود ها 

ساعت دو رفتم ده ونیم صبح بچه به دنیا اومد 

من روند زایمانم طبیعی بود امپول فشار واینا خوب نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
برا من ۹ساعت ولی زیاد اذیت نشدم از اون چیزی ک میگفتن خیلی راحت تر بود

وای ۹ساعتتت؟😐چجور خسته نشدی فکر کن۹ساعت درد تحملش واقعا سخته خب

درد زیاد من حدود دو ساعت طول کشید هردو زایمانم

تمام اون دوساعت هم درد داشتی؟وحشتناکه واقن

2706