2737
2739

کلا ادم خیلی هستش از نظر قیافه ام اوکیه تیپ ماشین آخرین مدل داره چند بارم تو این ۸ ماه که عروسی کردیم دعوا بدجوری کردیم ولی الان ۱ ماه هستش که دعوا نمیکنیم ،تااینمه اومدیم شمال همش نگاه مبکنه به دخترا منم برای اینکه دعوا نشه چیری بهش نمیگم چون تا بهش میگم بالا چشمت ابرو هستش سریع میگه چه گیری کردم از دست تو الانم تو هتل یه دختره بود داشت نگاش میکرد منم ناراحت شدم یهو برگشت گفت زودتر عید تموم بشه برگردیم تهران اززدستت راحت بشم به خدا خسته شدم هیچی نمیتونم بهش بگم اینم مثلا ماه عسلم تو این ۸ ماه خودمو گشنم یه سفر منو نیورده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاک تو سرش . فقط طلاق !!! مثل من تو سری خور نباش.... همیشه به دخترم میگم با کسی ازدواج کن که علاوه بر قیافه پول و قد و هیکل خوب اخلاقش هم خوب باشه البته فقط با تو ، و عشق فراوان بهت داشته باشه اگر اینا رو نداشته باشه باید از جنازه من رد بشه تا دخترم و بهش بدم 😏

مخالفان رپیلای نکنند!
2738

تو هم به مردا نگاه کن😐

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

رفتارش بده واقعا این عادت بد مجردیشه روش مونده،ببخشید شعورم نداره کنار زنش چشمش و بندازه پایین.تو حق داری ولی بعید لبینم ترکش بشه.دعوام فایده نداره دیگه ایشالله که نگاهش بدون منظوره.  

شوخی کرده 

بگرد ببینم دلیل اصلی ناراحتی ش چیه.

ضمنا این حرفا رو به دل نگیر 

سال اول ازدواج سال مهم و سختیه

ازآن خودت باش ک ارزنده ترینی...دوستان تاپیک اموزشی سیاست زنونه نظم اراستگی بود منوهم صدا کنید..

تا شرایط اینه لطفا بچه دار نشو 

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2706