2737
2739
عنوان

برای عموم میخوایم بریم خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 5069 بازدید | 179 پست
خوب بع اسی بگو عکستو نشون بده 

ن دیگه ایشون یکیو پیدا کرده خخخ من ازشهر خودم میخوام ازیکیم خوشم اومده که اونم پزشکه ولی جزو محالاته اون کجا و من کجا

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی سنتی میخواید برید جلو؟؟ اصلا پیشنهاد نمیکنم مخصوصا با اخلاق عموتون یهو میزنه زیر همه چیز،هم ...

من میگم اشنا شن باهم،  ولی مادربزرگم میگه بریم تو خونه اونا حرف میزنه باهاش ولی بیرون باشه میپرونه 

2742
چه فایده وقتی خودش نمیاد و دلش نیست 

ان شالله که درست میشه دیگه پزشکه و سخت پسند

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2740
ببین ازدواج با پزشک از دور قشنگه سخته  و پزشکا اکثرا دنبال پزشکن

اونکه صد درصد پزشک باپزشک ازدوا ج میکنه واقعیتش من پزشک نمیخواستم ازخودش خوشم اومده مهربون و ارومه 

2706