2733
2734
عنوان

از همسایمون دلم گرفته

1300 بازدید | 24 پست

وقتی پسرم مریضه بهش اطلاع میدم بچتو نفرست خونه که پسرم مریضه اونم که به قول خودش همیشه میگه من حساس نیستم ،امروز بچه اش اسهال و استفراغ داشته فرستاده خونمون پسرم ویروس گرفته هنوز سرماخوردگیش خوب نشده کلی بالا آورد و می‌گفت شکمم درده و سردمه

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بهتره با همچین آدم بیشعوری رفت و آمد نکنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738
کلا کات کن از رفت و امد با همسایه بیزارم سلام علیک داریما. تو پارکینگ همو ببینیم شاید ده دقیقه حرف ...

پیرررررر عسل سایت 

چه کردی با گیسوان خود  و چه سپید مویی در راه جان فدایی نی نی سایت عرضه داشته اس🤗🤗🤗🤗🤗

خدایا خودت پشت و پناهم باش

خیلی کار راحتیه فقط یکمی مقاومت و اعتماد به نفس میخواد.

بچش که اومد در خونه بگو :برو خونتون امروز وقتش نیست پسرم

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
خیلی کار راحتیه فقط یکمی مقاومت و اعتماد به نفس میخواد. بچش که اومد در خونه بگو :برو خونتون امروز و ...

پسرم بدتر به حرفم گوش نمیده چون همسن هم هستن دوست داره باهاش بازی کنه الآنم بی‌حال خوابیده از اونایی هست که کم اشتهاست و هیچ غذایی رو دوست ندارن جز برنج سفید

کلا کات کن از رفت و امد با همسایه بیزارم سلام علیک داریما. تو پارکینگ همو ببینیم شاید ده دقیقه حرف ...

من اصلا باهاش صحبتی نمیکنم جز همین موارد اونم بخاطر بچه ها

2706