2737
2734

یکی تو فامیلمون رضا عطاران رو دیده بود و می‌گفت جالب اینجا بود ک ایشون اول سلام کرد😑✋

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😂😂😂ویییی من یه زمانی روش شدید کراش بود جوونیاش جذاب بود خدایی کدوم پارک تهران دیدین

خدا رو شکر من هیچ وقت ازش خوشم نمیومد 

گفتم پارک وی

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                                                                                                                                         عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            

مریم امیرجلالی

بهشاد شریفیان

پویا امینی

کمند و سپند امیرسلیمانی

مرضیه صدرایی

واکنش خاصی نداشتم تو دلم گفتم عه این

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2742

گلزار سال ۸۹.

سال ۹۶ که رفته بودیم مازندران عوامل پایتخت رو دیدیم داشتن پایتخت ۵ میساختن. 

کامبیز دیرباز هم اومده بود فروشگاه کوروش تو تابستون.

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

نوید محمد زاده و ترانه علیدوستی در حال ضبط یک فیلم بودند و من نمیدونستم داشتم عبور میکردم که دیدم داخل پیاده رو ایستادند و یه اقایی داره باهاشون صحبت میکنه...بعد چند نفر بهم گفتن از اون سمت برو اینجا محل ضبط یه فیلم سینماییه...مانی حقیقی هم کنار دوربین بود

همین حوالی
2740
اره میگن رضا عطاران خیلی خاکی و مشتیه ارتیست موردعلاقمه لامصب

👌👍

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک

هیچ کدوم

احتمالا آروم به مامانم بگم عه مامان این همونی بود که تو فلان فیلم بود

اینطور میگم چون کلا بازیگری رو به اسم واقعیش نمی‌شناسم😅(البته غیر گازار با امین حیایی)و اروم میگم چون از جلب توجه خوشم نمیاد بعدم میرم به کار خودم میرسم 

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

اوووو خیلیاشون و صابر ابر عمار تفتی هوتن برق نورد اگه اشتباه ننوشته باشم سیروان خسروی پیرمرده تو آگهی بازرگانی می‌ره سرا 😂 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
رضا رشیدپور رو تو کیش دیدم گفتم عه این اونم سلام کرد رد شد😂 رامبد شکرابی رو هم با زنش دیدم زنشم با ...

حدیث فولادوند بود 1400 جدا شدن 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
2706