2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حسین یاری و فریبا کوثری که دوستم بهش سلام کرد، خیلی خوش برخورد گفت سلام عزیزم عمو فیتیله ای ها هم ه ...

اهان منم تو یه طباخی حمید گلی عموهای فیتیله ای رو دیدم با خانومش و دخترش داشتن کله پاچه میخوردن میز بغلی ما بودن

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
امضات. انشالله خدا حاجت دل شماروبده وبایه نی نی سالم خوشحالتون کنه. وانشالله به برادر منم نظرکنه ویه ...

مرسی عزیزم  ان شاالله خدا به برادرت کمک کنه 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
عزیزم به نطرم شوخی شم قشنگ نیس دوست عزیز من چیزی نگفتم که شما اینجوری ناراحت میشی

ناراحت نشدم

ری اکشنتون برام جالب بود گفتم شاید شما یکی از سلبریتی هایی

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
فیلم درباره الی بود احتمالا

نوید محمد زاده نداره که اون فیلم

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
2738
جدا؟! درسته سعادت اباد هم گرونه اما من فکر میکردم اینا که انقد پولداران فقط منطقه ۱ بشینن 

اتفاقا خییییلیاشون سعادت اباد میشینن

درسته منطقه ۲ تهرانه ولی یه سر و گردن از منطقه ۱ بالاتره