2733
2734

هیچکدان

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

گلزار رو دیدیم تو پارک وی حس خاصی نداشتم چون اون موقع دو سالم بود  البته اگه الانم ببینمش بازم حس خاصی ندارم

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                                                                                                                                         عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اصلاا ادمی نیستم برم جلو سلام کنم

میگم اونام یه ادم‌ معمولین دیگه

مگر اینکه فن شون باشم

مثلا محسن چاوشی رو ببینم حتتتما میرم جلو🥰

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2738
گلزار رو دیدیم تو پارک وی حس خاصی نداشتم چون اون موقع دو سالم بود    البته اگه الانم ببینم ...

😂😂😂ویییی من یه زمانی روش شدید کراش بود جوونیاش جذاب بود خدایی

کدوم پارک تهران دیدین

من بیشتر بازیگرها را از نزدیک دیدم 

خوش برخوردترینشون مرجانه گلچین و کمند امیرسلیمانی و بداخلاق ترینشون داریوش فرهنگ و اکبر عبدی

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

رضا رشیدپور رو تو کیش دیدم گفتم عه این اونم سلام کرد رد شد😂

رامبد شکرابی رو هم با زنش دیدم زنشم بازیگر ولی الان اسمشو یادم نیست

ریکشن خاصی نداشتم والا

خاله شادونه رو هم دیدم🤣

با اون یارو مجریه که سنش بالاست دهه 80 مسابقه تلویزیونی داشت

2706