2737
2734
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3434 بازدید | 185 پست
الان فک کنم رنگشون صورتیه که زیاد به چشم میان ولی یه مدت بگذره رنگ پوستت رو میگیرن خیلی معلوم نمیکنن

سفیدن 

مال بچگیمه

اون زمان یهو چاق شدم. همه جام ترک خورد

حالیمم نبود ک تا زوده درمان کنم

چقد بدبختم من😞😞😞

سفیدن  مال بچگیمه اون زمان یهو چاق شدم. همه جام ترک خورد حالیمم نبود ک تا زوده درمان کنم چق ...

فقط میتونم بگم اهمیت نده و اصلا نبینشون همین 

عادت میکنی بعدا 

نباید به خاطر اینکه یه پسر ایراد گرفته خودتو ببازی 

مشکل از تو نیس چون این چیز عادیه

مشکل صد در صد از اون بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امواجو خوب اومدی🚶‍♀️

😀😀😀

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2728
الان میان منو میخورن ولی بنظرم با آدم مذهبی ازدواج نکن تا این چیزا برات اتفاق نیفته. من این حرفها ر ...

من شوهر خودم مذهبی بود

ولی بيت دوستام هم دیدم ک غیرمذهبی ام همینطور بودن

بستگی ب ذات طرف داره ن دینش

من شوهر خودم مذهبی بود ولی بيت دوستام هم دیدم ک غیرمذهبی ام همینطور بودن بستگی ب ذات طرف داره ن دی ...

ببین قطعا چیزی که میگی درسته حق با شماست. ولی من فقط تجربه خودمو گفتم‌.

مذهبیا طبق تجربه من همش دنبال ظاهر و معیارهای ظاهرین. قاعدتاً وقتی هم ببینن ی خانمی کوچکترین مشکل ظاهری داره کلی تو ذوق شون میخوره. منم گفتم دنبال آدم خیلی مذهبی نباش که اینجوری آزارت ندن.

بازم میگم اینا طبق چیزی بود که من دیدم. ممکنه خلافش خیلی باشه

2740

ترک پوستی ندارم ولی خیلی قشنگه از نظر من

زیادی حساسین شما

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
زود بگو تا دیر نشده🤣

از ری اکشنشن میترسم😞

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

منم دارم چرا باید بگم وقتی یه چیز طبیعیه 

مگه خودشون چین یه موجود پر پشم 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
ممنون ازتون ❤️

عزیزم این چیزای جزیی را بزرگش نکن. یادت باش از شما فقط یک نسخه تو جهان هست

یادت باشه هر حسی که خودت به خودن داری دیگران هم دارند

پس عاشق خودت باش

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706