2733
2739
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 185 پست
اونم دماغ خودش. گنده بود صدبار گفتم ازش ایرادم.گرفتم میگف نه مرد باید زشت و گنده باشه مهم نیسن زن ...

از این ادم با این طرز فکر میخواستی پارتنر و همراه خوب بکشی بیرون ؟!

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

من دارم ولی هنو ب پارتنرم نگفتم

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خیلی دارم لعنتی تازه رو سر شونه هام چجوری میره اینا

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2728
بله دقیق خوندم و چون حرفت درست نبود انتقاد کردم چون معمولا خیلی قبل تر از زایمان در زمان بلوغ و رشد ...

در کنار  تمرکز رو اطلاعات پزشکیت رو اینم تمرکز کن ک کسی ک گفته معمووولاااااااا 

حکککممممم کلللییی نداده برا همه 😂😂😂 برا حرف زدن و سکوت کردنمم خودم تضمیم میگیرم 

پاچه نگیری بهتره 🤣

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
قبلیش بررسی کنن بهتر از اینه ک بعدش یهو طلاقت بدن الان پشت سر من فامیل میگن نکنه دختره ی بیماری مهم ...

ببین نامزد من میگه شوهرت اینارو بهونه کرده.احتمالا کلا نمیخواسته.یا هم کسی دیگه رو میخواسته.وگرنه اصلا چیزی نیست که انقد اهمیت داشته باشه ادم بره جدا شه بخاطرش.

2740
شما درک نمیکنیییی وقتیییی طرف تو چشم من زل زد و گف  تو خیلییی خوبیی خیلیی پایه ای خوش اخلاقی ی ...

یجا یچیزی خوندم میگفت اگ ی روز افتضاح و رد کردی .. قرار نیست بقیه روزاتم همونقدرمضخرف باشه اون ی روز بده نه ی زندگی بد .. متوجه حرفم میشی؟ اون ی ادم بد بوده قرار نیست همه مثل اون باشن .. چقدر خوب که خودشو نشون داد چقدر عالی ک تونستی ذاتشو بفهمی ... کسی ک ب همچین چیزای پیش پا افتاده ای انگ میزنه و عیب میزاره لیاقت داشتنتو نداره خاهش میکنم قدر خودتو بدون ما ادما فراتر از اون چیزی هستیم که با ی همچین چیزی ب هم بریزیم

هیچ چیز دائمی نیست
ببخشید انقدر واضح میگم ولی با این ادم زیر یه سقف هم میرفتی با دیدن یه باسن خوش فرم تر یه پوست صاف تر ...

خب حرف منم همینه اون خیلی کوتاهی کرد

الان میترسم بازم این اتفاق بیفته

اون کلا منو بخاطر قیافم انتخاب کرده بود

چون صورتم زیباس و صورتم سفید

انتظارش ی بدن کاملا سفید و بی عیب بود

ولی من پر از ترکم😑

خب اگه خیلی ناجوره،برو دکتر شاید با لیزر .وضعیتت بهتر بشه.من بعد بارداری بلاخره هیکلم از فرم مجردی در اومد. ولی تو این سالها هرگز شوهرم چیزی نگفته،اگه کسی دوست داشته باشه بعید ببینم اصلا به روت بیاره.

منم همه جام دارم تو بچگی یهو چاق شدم😞😞

خیلی بده درک میکنم من گاهی براشون گریه می کنم خیلی زشتن 

تازه من جدیدا گردنممم سیاه شده😑🤦‍♀️

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
عقد کردین؟ یا همون مرحله خواستگاری هستین؟ وای خیلی صبوری به خدا اگه من بودم میگقتم برو درتو بزار

عقد کردیم جدا شدیم

ی سالم گذشته ولی من نمیتونم ب هیچ خاستگاری فکر کنم😞

2706