2737
2734
عنوان

دخترا دارم دیوونه میشم

688 بازدید | 56 پست

بچه ها چیکار همش به فکر خودکشی میوفتم یکبار هم سابقه خودکشی داشتم نمیدونم چرا انگیزه ای واسه زنده موندن ندارم از این ور هم یه دختر سه ساله دارم

حتما با یه روانشناس صحبت کن عزیزم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوتت میکنم تایپم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2728

یه جدول چهل خونه ای بکش 

با توکل بر خدا شروع کن 

هر روزی که به این حرکت فکر نمیکنی 

یا حواست رو با ورزش یا قرآن خوندن پرت می‌کنی 

روی یک خونه رو خط بزنه . 

بعد از چهل خونه محاله محاله محال که این فکر بزنه به سرت 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

چراااا؟؟؟؟

من دخترم ابله مرغون گرفته رفتم داروخونه دارو بگیرم عوضی ۲۹ تومنو از من ۷۹ تومن گرفته اومدم دیدم الان منم به فکر خودکشی افتادم اصلا خوابم نمیبره😂😂😂😂

پول زیادی نیس ولی فکر اینکه سرم کلاه گذاشته دیونم میکنه😕

اون بچه نقطه اتصال تو به دنیاس باورکن انگار گرد بی حوصلگی و بی انگیزگی پاشوندن حتما روانپزشک برو د ...

میدونید بیشتر خستم از همه چیز مشکلات زندگی دخترم هم شیطون یه نفر حتی ندارم بهش بگم بیا این بچه رو فقط واسه ده دقیقه ببر حداقل به خودم برسم صبح پا میشم خونه رو ظرف ها رو اتاق ووووووو تمیز میکنم تا میام بشینم شام میرسه خیلی خسته میشم شوهرمو یکم درک نداره

2706