2737
2734

ماسک زرد چوبه عسل اسکراب شکر عالیه من دارم تجربه می کنم یکی هم سرکه سیب

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم روی بازوهام دارم لکه قهوه‌ای کمرنگه ولی زیاده 

میگن باید لایه بردار دکتر بده بعلاوه ضدلک و روشن کننده همزمان شوینده‌ی روشن‌کننده و اینا 

اما فعلا شروع نکردم ب درمان 

البته یکی از آشناهامونم گفت کرم معجزه زدم خوب شدم حالا نمیدونم دیگ

2738
ماسک زرد چوبه عسل اسکراب شکر عالیه من دارم تجربه می کنم یکی هم سرکه سیب

سلام پوست شما هم چرب هست؟! روشون و گلاب چطور؟ من ق۰سمت شانه ها دارم

بودَنِتـ شُد آرامِشـِ قَلبـِ مَنـ♥️✨️
سلام پوست شما هم چرب هست؟! روشون و گلاب چطور؟ من ق۰سمت شانه ها دارم

اره چربه سرکه سیب و اب نسبت یک به سه  اسپری کن رو صورتت هر شب بعد 5 دقیقه بشور واسه تنظیم چربی صورت عالیه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
اره چربه سرکه سیب و اب نسبت یک به سه  اسپری کن رو صورتت هر شب بعد 5 دقیقه بشور واسه تنظیم چربی ...

خواریز من فوم شست ووشوی ایمیجز گرفتم هر شب یا یک روز در میان ویتامین سی میزنم و تونر هم بعضی وقتا میزنم بعد آرایش....دوش گرفتنی روشون له میکنم میزنم صورتم....احساس میکنم سرم ویتامین سی خیلی تاثیر گذاشته...قسمت باسن و شانه ها جای جوشدارم.. باسن روغن شتر مرغ میزنم کمی صاف شده... شانه هام هم موندم....ترکیب گلاب با روشون رو ۱۲ ساعت قبل استحمام خیس می کنم .. کمی اثر دیدم.... آب و نمک رو قبلا تست کردم عالی بود... سرکه سیب قبلا زدم اونم خوبه....دیگه چیا میزنید؟؟

خواریز من فوم شست ووشوی ایمیجز گرفتم هر شب یا یک روز در میان ویتامین سی میزنم و تونر هم بعضی وقتا می ...

ماسک زد چوبه وعسل با شکر  که حالت اسکراب بگیره روزی 30 دقیقه میزارم عالیه عالی

بعد  زل شست و شوی ام ان دی برا پوست حساس استفاده می کنم هر شب میشورم که  جوشا رو تقریبا به مرور خشک می کنه 

ماسک قهوه هم خوبه که البته فقط بر تاثیر لحطه ای برم بیرون میزنم برا روشن کننده پوست 

اما بانو مهم ترین چیز برا داشتن پوست خوب اب زیاد خوردنه من هروز 5 لیوان بزرگ به زور هم که شده اب جوشیده شده میخورم که تاثیرشو دارم می بینم

ماسک زد چوبه وعسل با شکر  که حالت اسکراب بگیره روزی 30 دقیقه میزارم عالیه عالی  بعد   ...

آره آب خیلی مهمه منم تاثیرش رو دیدم...این ماسک رو از کجا یاد گرفتین؟؟ چن بار استفاده کنیم اثرش میبینیم؟؟؟

آره آب خیلی مهمه منم تاثیرش رو دیدم...این ماسک رو از کجا یاد گرفتین؟؟ چن بار استفاده کنیم اثرش میبین ...

تو نت سرچ کنی میاد بالا خیلی ماسک معروفه حتی دکترا زیبایی تایید می کنن

2706