2733
2734
مرسی عزیزم...برای رفع میلیا راهکار دارید؟؟؟

عزیزم  زیر چشم بیشتر دارید؟؟؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید قسمت بیکینی دارن و دور لب کمی

اون ناحیه رو لیزر بهتره چون درمان خانگی سخته و عملا غیر ممکن اما اطراف لب رو شنیدم همون سرکه سیب چون ph رو کنترل می کنه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2728
اون ناحیه رو لیزر بهتره چون درمان خانگی سخته و عملا غیر ممکن اما اطراف لب رو شنیدم همون سرکه سیب چون ...

مرسی اطلاعات شما قوی هست... برای رشد سریع مژه ها چی به نظرتون خوبه؟؟؟ من کرچک زدم یه ماه.... الانم ترکیب کرچک و خراطین و نارگیل زدم...

بودَنِتـ شُد آرامِشـِ قَلبـِ مَنـ♥️✨️
مرسی اطلاعات شما قوی هست... برای رشد سریع مژه ها چی به نظرتون خوبه؟؟؟ من کرچک زدم یه ماه.... الانم ت ...

اتفاقا روتین مزه و ابرو رو یه هفته ست شروع کردم روغن کرچک با وازلین خارجی که البته فک کنم با ایرانی هم فق نداره مخلوط کردم    تحقیق کردم برا رشد مزه و پرپشت شدن ابرو خوبه چون فولیکول مو رو تقویت می کنه هر شب با یه ریمیل تمیز مزه هاتو با این ترکیب مخلوط کن اگه ابرو هم میخوای پر پشت شه به ابرو تم بزن

مرسی اطلاعات شما قوی هست... برای رشد سریع مژه ها چی به نظرتون خوبه؟؟؟ من کرچک زدم یه ماه.... الانم ت ...

امادشم تو سایتا هست من خودم خانگی درست کردم

2740
واقعا پرپشت میکنه؟؟

عزیزم میتونی امتحان کنی تجربه مشتری ها رو بخونی اره فولیکول مو رو تقویت می کنه   من بیشتر چون ابرو هام کم پشت و کمونیه میزنم  حتی چند وقت پیش رفتم اصلاح اوناهم زود تر دارن رشد می کنن  

واقعا پرپشت میکنه؟؟

عزیزم میتونی امتحان کنی تجربه مشتری ها رو بخونی اره فولیکول مو رو تقویت می کنه   من بیشتر چون ابرو هام کم پشت و کمونیه میزنم  حتی چند وقت پیش رفتم اصلاح اوناهم زود تر دارن رشد می کنن