2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
برنامه سمت خدانگاه میکردم جوگیرشدم برااینکه برم بهشت تومجلس زنونه توعروسی روسری سرکردم موهامم کامل ا ...

🤣🤣نمیری تو اخه

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱

یاد یچیزی افتادم ک نمدونم خزه یا نه ولی میاد ت ذهنم دلم میخاد سرمو بگیرم بکوبم بشکنه دیگه همچین غلطی نکنم منه خاکبرسر 

کراشم گف بم ایرپاد کادو بده بجا اینکه فقط ایرپاد بدم اومدم پک ولنتاینی پر شکلات و پیرهن و عروسک و لواشک درست کردم فرستادم ایرپادم گذاشتم رو دسته گل فرستادم براس://////////////

واقعا خاکبرسر من

تو همونی بودی که کراشت سلبریتی بود

اره خوبی؟

ببین چی شد تازگی باهام یکم صمیمی شده بود با دوستم دعوام شد بعد دختر خالم داشت تند تند پیام میفرستاد این بدبختم در حال تایپ بود زدم بلاکش کردم🤐🥺😂الان دوروزه میترسم از بلتکی درش بیارم فحش بده بنظرت مثه سابق میشه؟

2740
ببخشید استارتر شیش. تا تاپیکم پره میشه به نیت معصومه یه حمد بخونید کسیو ندارم ازش بخوام استرس دارم ...

عزیزم من برات دعا کردم از ته دلم ❤️ ایشالا آرامش برگرده به زندگیت. تو هم برام دعا کن چندساله درگیر یه بیماریم که دیگه عاصیم کرده دوا درمونی نیس نکرده باشم😓

مجرد که بودم هدبند میزدم چون مدرسه میرفتیم اجباری بود ، من تو فامیل به با حجاب معروف بودم به خاطر هد🙈 خیلی زشت میشدم

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط به تو اعتماد دارمآااا 🥺❤
کیلیپس گنده ها که میزاشتیم بالا سرمون .عکساش و میبینم میترکم از خنده 🤣🤣 اصن عالیه انگار دوتا کله د ...

من من وای🤣

عکسامو دیگه همه رو پاک کردم😖

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
بعد سالها تازه شهامت پیدا کردم بازگوش کنم🫣🫣 نوجوون بودم عروسی دعوت بودیم خط لب مشکی زدم بدون رژ ...

مطمئن هستی خط لب مشکی بوده؟ احتمالا خط چشم نبوده؟😁

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706