2733
2734
عنوان

ازدواج سنتی بده؟

672 بازدید | 84 پست

ازدواج سنتی بده؟

سلام خانما. من از دختر دایم خیلی وقته خوشم اومده و باهم ارتباط داریم. روابطمون خوبه. من الان ۲۰ سالمه و از بچگی ازش خوشم میومد ازش. البته اینم بگم هر دفعه میومد خونمون یا میدیدمش اکثر مواقع دعوا.😂 شنیدید دیگه زن شوهران دعوا کنن ابلهان باور کنن. خلاصه من الان بعضی تاپیکها رو دیدم که دخترا تو سن ۱۵ سالگی دارن ازدواج میکنن.😐 منو دختر دایم ۵ سال اختلاف سنی داریم.دوتامون بنظرم بچه ایم و سن خوبی نیس بر ازدواج. گفتم بزار ۱۸ سالش بشه منم ۲۳ سال خانوادگی بریم خاستگاری. ولی میترسم تا اون موقع از بس خوشگله شوهر کنه. بنظرتون بهش پیام بدم که بهش حس دارم ؟بعد زشت نیس تو فامیل؟چون الان واقع زوده نمیخوام این بحثا تو فامیل بپیچه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه نده تو کل فامیل میپیچه بد میشه 

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2738

تو خانوادتون ازدواج فامیلی رواج هست یانه ؟

بعدشم هردوتون سنتون کمه واقعا خیلی خیلی زوده 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بگید خانواده حرفشو بزنن ک عروسش نکن مثلا مادر پدز برن بگن اگ اجازه بدید و فکراتونو کنید فلانی بزرگتر ک شد و پسرمام بزرگتر شد عروس ما باشه شرایطم بگید تا اومموقع فراهم کنیم

اوج ارامش من خداست

ولی من خودم ازدواج سنتی نداشتم و نمیپسندم 

ولی با احترام به عقاید بقیه

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2706