2737
2734
عنوان

آی وی اف و ترس از آمپول

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 41 پست
یبار بچه بودم سرماخورده بودم رفتیم دکتر و آمپول داد من فرار کردم اومدم تو خیابون و مامانمم میدوید دنبالم منم یه ماشین پارک بود دور اون میدویدم مامانمم دنبالم . آخرم گرفتم بردم آمپولرو زدم
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
ولی دکتر برا گونال که گفت دور ناف برن قیافمو دید که ترسیدم گفت رو بازوام میتونی بزنی. من خیالم راحت شد . ولی بعد شنیدم رو شکم تاثیرش بیشتره دلو زدم به دریا و واقعا هم اصلا سخت نیست
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من از آمپول زدن نمی‌ترسم و به نظرم دردش کمه اما خب میدونید خجالت میکشم برم بخوابم روی تخت و... پرستار هرچند خانم باشه بیاد به من امپول بزنه و منو ببینه. چیکار کنم؟ 

2728
سلام زهره جون.من دقیقا مثل شما هستم.اصلا منم میخواستم با همین عنوان تاپیک بزنم.منم از بچگی از آ مپول ...

شما با ای وی اف باردار شدین؟

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

درست گفتی نیکتا جون یه جور فوبیا هستش واقعا کنار اومدن باهاش سخته ممنون دوستای گلم حداقل فهمیدم که ف ...

شما بالاخره تونستین به ترستون غلبه کنید ، چون من هم از آمپول می ترسم و قراره آی وی اف کنم 

تایپک ماله ۹۴ هست 😐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2738

منم مثل شما خیلی از آمپول می‌ترسیدم حتی کار ب گریه میکشید اما سر یه مریضی که داشتم مجبور شدم توی هفته ۱۲ تا آمپول تزریق کنم و ترسم ریخت مجبوری با ترست مقابله کنی تا ترست بریزه

ب اهدافم قول رسیدن دادم😍🌈
دقیقا چرا ب روز شده؟

نمیدونم والا

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن