2733
2734

جریان از این قراره که مادرم هر اخر هفته با ماشینش میره دنبال خالم و مامان‌بزرگم میبرتشون بیرون میگردونه ، گاهی میان خونه ما، گاهی از همونجا میبرتشون خونشون 

حالا پنج شنبه رفته دنبالشون خالم اومده پایین گفته این هفته نمیایم،  هفته بعدم مهمون داریم 

با یه لحن بدی گفته ، طوری که مامانم ناراحت شده سریع گازشو گرفته اومده 

این خالم کلا آدم بدجنسیه، از همون اول نمک نشناس بود

چند باریم از مامانم پیش برادرم بد گفته 

شبش زنگ زد به مامانم باهاش حرف زد و یه جوری دلجویی کرد 

خدا میدونه مامانم غیر از لطف و محبت بهشون هیچ کاری نکرده ، هروقت کاری داشته باشه خالم ، مامانم میره براش انجام میده مریض میشه سوپ میپزه میبره براش ، آب هویج میبره 

منتی نیس ، چون بلخره مامانم میگه همه اینارو برای مامان‌بزرگ انجام میده 

ولی خب من ناراحت شدم راستش

چون من رو مامانم خیلییی حساسم،  اینو همه هم میدونن 

حالا منم میخوام رفتارمو باهاش تغیر بدم ، زنگ زد جواب ندم ، دیدمش دیگه مثله قبل باهاش رفتار نکنم

همیشه میگفتم میخندیدم ولی دیگه نمیخوام باهاش اینطوری باشم 

هرچقدرم به مامانم میگم کم بهش محبت کن ، گوش نمیده 

الان عصبانیم ، نمیدونم کاری که دارم میکنم درسته یا غلط 

خواهش میکنم خواهرانه راهنماییم کنید چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
زنگ بزن بهش فحش بده

ای بابا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

تو کاری نکن اونا بازم خواهر میمونن بعد به تو تیکه میندازه البته منم مثل توام ولی تو کنترل کن😂😂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2740

ببین درست مادرتو ناراحت کرده ولی تو اگه رفتارتو

باهاش تغییر بدی بده چون تو کوچیکترین از اون 

بعدم هرچیم بگی اون بد اصلا خواهر مادرت شاید

مادرتم بدش بیاد از اینکه با خالت جور دیگه رفتار

میکنی اونا خواهرن باهم هرچقدر هم باهم بد باشن

باز باهم خوب میشن تو میخوای مادرت خوش حال 

شه با خالت خوب رفتارکن

ببین درست مادرتو ناراحت کرده ولی تو اگه رفتارتو باهاش تغییر بدی بده چون تو کوچیکترین از اون  ...

خود مامانمم دل خوشی ازش نداره ، خیلییی اذیتش کرده ولی خب مادرم گدشت کرده 

مادرمم همچینن آدمی نیس مثلا بگه به تو ربطی نداره و اینا ، باهم راحتیم

عزیزم من بارها شاهد ظلم خاله هام در حق مادرم بودم. ولی هیچ وقت احترام رو زیر پا نذاشتم و دخالت نکردم. چون اگر اینکارو بکنم اولین کسی که ممکنه شرمنده بشه مادر خودمه. چون تربیت درست اینه که کوچکتر احترام بزرگتر رو نگه داره. 

یبار یکی از خاله هام گفته بود من بچه هام ازم دفاع میکنن (همش با مادرم پیام های بی ادبی و توهین آمیز می‌فرستادن در دفاع از مادرشون) 

من به مامان گفتم بهشون بگو بچه من حاصل تربیت منه و با اینکه میرنجه ولی حرمت هارو حفظ میکنه. 

کلا از نظر من، واکنش نشون دادن به این آدم ها نشانه ضعفه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بنظر من حالا یه مدت صبر کن فعلا این کارو نکن 

چون ایناخواهرن معلوم نیست فردا شاید زود باهم بازم مثل قبل جیک توجیک بشنر.اون وقت تو میشی ادم بده.

حتی مامانتم بعدا ازت گلایه میکنه که تو چرا خودت رو قاطی ماجرای ما کردی.

اگه دیدی خالت هر بار این کارو میکنه .ومامانتم واقعا دیگه کمتر با خالت رفت وامد کرد این کارو بکن.

تجربه شخصیم.

2706