2737
2739
عنوان

کسی مشهد زندگی میکنه؟دلم برا امام رضا تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 56 پست
من مشهدم.چند دقیقه پیش داشتم فکر میکردم خیلی وقته حرم نرفتم .چطور 17روز از ماه رمضان گذشت ولی من حرم ...

میشه تو این روزا رفتی دعام کنی لطفا 

مریمم ب عشقم برسم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
من الان مشهدم عزیزم زائرم

میشه منو دعا کنی رفتی خواهش میکنم 

مریمم به عشقم برسم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان رسیدم مشهد شلوغ بود مسیر حرم مام خسته بودیم صبح زود میرم

کلی التماس دعا لطفا برا منم دعا کن به خواسته قلبیم برسم ان شاالله حاجت روا بشی خدا خیرت بده💚🌹

2731

ما احتمال زیاد فردا بریم مشهد

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
میشه منو دعا کنی رفتی خواهش میکنم  مریمم به عشقم برسم

چشم مریم جان حتما

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
من مشهدم.چند دقیقه پیش داشتم فکر میکردم خیلی وقته حرم نرفتم .چطور 17روز از ماه رمضان گذشت ولی من حرم ...

ان شاالله تو این شب های عزیز قسمت میشه میرید لطفا برا منم دعا کن ان شاالله حاجت روابشی عزیزم💚🌹

2738
ان شاالله تو این شب های عزیز قسمت میشه میرید لطفا برا منم دعا کن ان شاالله حاجت روابشی عزیزم💚🌹

ممنون.گلم.ان شاءالله 

الهی شما هم حاجت روا بشید

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2706