2737
2734
عنوان

نامزدیم سر این موضوع به هم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1962 بازدید | 89 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بااین همه دلیلی که آوردی بازم دودلی؟؟؟؟؟ واقعا حالت خوبه

گلم گزارش بزن دعات میکنم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13283089/%d8%a8%da%86%d9%87%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%88-%db%b1%db%b2-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af%d8%b4-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af?postId=333883208

2742

اگه سیروز  کبدی  باشه یه بیماری لاعلاجه ک کبد کلا از کار میفته و  میره توی لیست پیوند کبد  و  عمرشون ب چند سال نمیرسه 

بعدشم شما ک یه نوبت جدا شدی    باید این بار چشمش رو هزار برابر بیشتر باز نکنی 

نه که ی مرده ده سال بزرگ تر و معتاد و با هزار و یک مشکل  پیدا کنی

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2738

نهههههههههههههههههه

مگه دیوونه ای،این که کلا منهدم بوده

اصلا خداروشکر که بهم خورد،خدا واست خواسته

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

مامانش در تلاشه این آدمو از سر خودش باز کنه یه نفس راحت بکشه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2706