2737
2739
عنوان

کسی مشهد زندگی میکنه؟دلم برا امام رضا تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 56 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من محل کارم کنار حرمه ولی باورت میشه از تابستون پارسال تا الان فقط چهاربار رفتم حرم🥴

خوش به حالت اگه بازم رفتی برا منم دعا کن ان شاالله حاجت روا بشی قشنگم💚

2728
من محل کارم کنار حرمه ولی باورت میشه از تابستون پارسال تا الان فقط چهاربار رفتم حرم🥴

به به شما حداقل چشمت هر روز به گنبد آقا میفته خوش به سعادتون

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
بله من دیشب حرم بودم برای همه دعا کردم😍 تاپیک اخرمو ببین

عزیزم اگه تو این شبای قدر رفتی خواهش میکنم 

دعام کن اسم منو یادت نره

مریمم به عشقم برسم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

من مشهدم.چند دقیقه پیش داشتم فکر میکردم خیلی وقته حرم نرفتم .چطور 17روز از ماه رمضان گذشت ولی من حرم نرفتم.متاسفم واسه خودم .خیلی غصه خوردم.کاش آقا بطلبه 

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2738

میشه اگه شد برای رضای خدا یبار بری منو دعا کنی تو این روزا 

اسمم مریمه منو دعا کن ب عشقم برسم کم اوردم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
عزیزم اگه تو این شبای قدر رفتی خواهش میکنم  دعام کن اسم منو یادت نره مریمم به عشقم برسم

چشم التماس دعا

میشه‌دعاکنیدمعجزه‌ای‌بشه‌به‌حال‌دل‌شکسته‌ام؟🙂❤️‍🩹
من مشهدی ام گلم

میشه ازت خواهش کنم این روزا بری منو دعا کنی 

ب عشقم برسم مریمم

من مشهدیم😂😂😂

میشه بری حرم منو دعا کنی 

مریمم به عشقم برسم تو این شب و روزای عزیز یادم کن

منم چند شب پیش حرم بودم برای همه نی نی سایتی ها دعا کردم و دو رکعت نماز خوندم

خدا خیرت ان شاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده چه خوبه که ادم دوست های خوبی مثل شما داشته باشه💚🌹

من الان مشهدم عزیزم زائرم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2706