2737
2739

من ۱۸ سالمه

ی پوستی داشتم همه تعجب میکزدن میگفتن چکار میکنی جوش نمیزنی 

با اینکه اونموقع هم پریودم نامنظم بود صورتمصاف بود

۱ ساله انقدر گفتن روتین پوستی منم روتین پوستی شروع کردم

قبلا ضد افتاب هم نمیزدم 

حالا ۶ ماهه ۳ تا جوش زدم قرمزه ولی نمیره 

قرص اسپیرولااکتون هم ۴ ورق خوردم هاصلا خوب نشد 

قبلا صورتمو با اب خالی میشستم بهتر بود 

چکار کنم 

بنظرتون من ضد افتاب ۱۰۰ تومنی میزنم مارک شون

برم ۴۰۰ تومنی بخرم؟

علتش چیه

ضدافتاب چی‌میزنم.اسم‌ روتینتو بگو

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پوستت جنبه نداره😑😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

خوب وقتی میبینی اثر نداره قطعشون کن 

فقط آبرسان یا مرطوب کننده بزن

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
2740
ضد افتاب شون قبلش مای و ژیناژن میزدم فوم درمالیفت بعضی وقتا  ژل شستشو هیدرودرم  ابرسان ...

چیزای خوبی‌میزنم.منم‌اینارو‌میزنم.شاید واکنش بدنت باعث شده‌جوش بزنی.مثلا هورمونت بهم‌ریخهه

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
همشون اصل بودن 

والا من نه ارایش میکنم نه کرم ضد افتاب فقط وقتایی که میخوام وضو بگیر با اب یخ وضو میگیرم پوستم خیییلی شفاف شده

خواب ۸ ساعت کاملم خیییلی تاثیر داره 

خوردن اب

رژیم غذایی مناسب 

ورزش

ومهترینش نداشتن استرس و فکرای بیخود

به روتین موتین اعتقادی ندارم

منک اصلا اعتقادی ب روتین ندارم هروقت انجام دادم بدتر شد

این روتین هم از اینستا مد شد وگرن قبلا ک ازین چیزا نبود پوست ها بهنظرم بهتر بود

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁
2706