2737
2734

ما رفتیم دفتر خونه که من مهریه رو ببخشم و همزمان حق طلاق بگیرم مسئولش یه مرد مسنی بود نگامون کرد گفت چرا آخه حیفه معلومه ایشون دختر خوبیه به شوهرم گفت بیکاری گفت نه گفت خب دیگ شغلم داری سازش کنید تو تمام این مدت اشک تو چشمای من بود اون معتاد ‌و خائنه اون وقت من احمق گریم گرفته بود 😔😔😔

گفت برید بیرون حرف بزنید من تا جایی که بشه این کارو نمیکنم رفتیم بیرون تو ماشین من هرچی از دهنم دراومد گفتم‌ اونم سکوت آخرشم گفت که ببخش نتونستم فقط جدا شیم 

دلم سوخت واسه خودم من خیییلی روز عقدم خوشحال بودم میمردم واسش شبا بیدار میشدم نگاش میکردم اگ میفهمیدم ناراحته دق میکردم 

فردای شبی که قهر کردم رفتم خونه دیدم لوبیا پلویی که شب قبل میخواستم دم بذارم و نشد همون جوری نیم پز خورده نشستم کلی گریه کردم آخرم واسش دم گذاشتم که دلش درد نگیره 

دوست دارم داد بزنم سرش که میخوای کجا بری بدون من میخوای کنار کی آروم شی 😔😔😔

کار بدی کرد خیلی بد روح منو کشت 

من میرم دوباره تعلیق کنم خودمو🚶🏽‍♀️

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩
من میرم دوباره تعلیق کنم خودمو🚶🏽‍♀️

افسرده شدیم

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چرا میبخشی؟! ببخشی اون بلایی که سرتو آورده، سر بقیه هم میاره 

چون بابام اجازه نداد بیفتم دنبال مهریه گفت حق نداری دو سالم اینجوری هدر بدی آخرشم سالی دوتا سکه بیاره بده اینجوری همش درگیری

با ادم معتاد و خیانتکار فقط عمر و جوونیت هدر میره ب اضافه انواع مشکلات روحی و روانی

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁
اگر میتونی بهش فرصت بده  اگر میدونی زندگیت ارزششو داره

اون یه آدم تنوع طلبه که مشاورم گفت فقط جدا شو 

شوهر من حتی با زن شوهر دارم بوده من از تنهایی دق کنم نمیتونم برگردم بهش

خیانت کرده گلم ؟

بله از سه ماه بعد عقد تا همین چهار ماه پیش یعنی ۴ سال و من تازه فهمیدم 

به گفته خودش از اول فهمیده هیکل منو دوست نداره 

من که یه دختر ۲۵ ساله که زیبا هم هستم‌ قدم ۱۶۹ وزنم ۶۰ اون وقت از زن ۵۰ ساله کمترم از نظر اون 

2706