2733
2739
عنوان

دارم روانی میشم

286 بازدید | 34 پست

سلام من دارم دیونه میشم تا الان این مشکلم به هیچ‌کس نگفتم من در مورد مردها یکجوریم مثلا احساس میکنم به باس.  نم نگاه میکن نگاه بد  رومه همش می‌ترسم حتی از بابام با این که پدرم بهترینه ولی ترس دارم همش استرس دارم نکنه یک مردی بهم دست بزنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شما دیگه خیلی حساس هستین🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
عادی نیس باید برید تراپی عزیز

میشه راجع ب پست آخر منم نظر بدین

قیامت ، عابدی را دوزخش انداختند.                                  هر چه فریادش، جوابش را نمی پرداختند.                             داد  میزد خوانده ام هفتاد سال، هرشب نماز.                      پس  چه شد اینک ثواب ِآن همه رازونیاز.                          يك  ندا آمد چرا تهمت زدی همسایه ات.                              تا شود اینگونه حالت، این جهنم خانه ات.                               گفت. من در طول عمرم گر زدم یک تهممتى.                        ظلم باشد زان بسوزم، ای خدا کن رحمتی.                      آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت براو.                          طفلكى  هفتاد سال، جمع کرده بودش آبرو
2740
2706